FCI Tallinn U17 oli üllatunud meie noormeeste südikas vastupanus, mäng lõppes 2:2 viigiga

Foto: Ketlin Štšerbakov / Tiim enne mängu 

Kevadel Tallinnas saadud 0:10 saun ei tõotanud head. Kuid oli märke ja muudatusi, mis lubasid hoopis vastupidist tulemust ehk võitu. Olime sellele väga lähedal, kuni 68. minutil vastased 2:2 viigiväravaga mängu lõppseisu vormistasid. 
22.08.2017 kell 17:00 Elva linnastaadion
FC Elva U17 vs FCI Tallinn U17 2:2 (2:1)
Väravad: 19. Tammeorg, 38. ov. Gasinski - 14., 68. Kadel,  
Hoiatused: 
Eemaldamised:
Pealtvaatajaid: 27

Algkoosseis:


Vahetusest:

55. Aim -> <- Nuia
77. Jakobson -> <- Lepind


Mängija Naatan Siimeon Tamm kommentaar: "Esimeses mängus saime suure kaotuse, vastane tuli meid kindlasti võitma. Me ei ajanud enda jaoks asja keeruliseks peas. Tegime tugeva esituse, kahjuks lõime kaks tükki iseendale aga üldjoontes oli kindlasti üks parimaid esituse meie poolt see hooaeg. Enda esitus polnud perfektne, aga rahuldav."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Kevadel saadud 0:10 on ilusti maha pestud ja näitasime, et oleme sats kellega tasub arvestada. Teadsin täpselt meie võimeid ja kahjuks polnud otsustaval hetkel vahetusest piisavat jõudu platsile panna. Väsimuse pealt võis tulla vastaste viigivärav. Meie poisid täitsid plaani 100% ja kohale tulnud publik sai pingelise elamuse. Kiidan vastaseid väga kõva võitluse eest, nendega on sellel tasemel kõigil raske."

Järgmine mäng 29. august kell 17:00 Elva linnastaadionil FC Kuressaarega