FC Tabivere alistati teisel korral tulemusega 6:1

Eile toimus sügisringi esimese vooru kohtumine, kus FC Elva alistas kaheksa päeva jooksul teist korda FC Tabivere, seekord tulemusega 6:1. Hattrick´i vormistas Mihkel Kuresoo, kaks läks Bussovi ja üks Eichelmanni nimele.
Pealtvaatajad: 35

FC Elva: Arvo Käkk, Mihkel Kuresoo (46. Deniss Samoilov), Rando Kuus, Veiko Kütt, Veiko Haan, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann, Kaarel Tinn, Karl Bussov, Taavi Aasmäe, Evert Soonberg

Kohtumine Tabivere staadionil algas kohe tuliselt, juba 3. minutil oli võimalus võõrustajatel juhtima minna, viimasel hetkel päästis väravast Rando Kuus. Juba järgmine rünnak avas Mihkel Kuresoo mänguskoori. Ei möödunud rohkem kui kaks minutit, kui Bussovi tsenderdusena mõeldud pall maandus vastaste väravas. 12. minutil realiseeris oma võimaluse Eichelmann, kes lükkas väravasse väravavahi tõrjutud karistuslöögi. 29. minutil lõi Mihkel oma teise värava, löök maandus värava vasakus ülemises nurgas. 32. minutil lõid Tabivere mängijad selle mängu ainsa värava, kui mitme rikošetti tulemusena jõudis pall ründajani, kes palli lati alla kõmmutas. Kolm minutit hiljem taastas Bussov nelja väravalise eduseisu, lüües värava nurgalöögist tulnud söödu järel. 38. minutil vormistas Mihkel Kuresoo hattrick´i.
Teine poolaeg oli FC Elval võimalusi eduseisu kasvatada, aga FC Tabivere kaitse pidas vastu. Omad võimalused olid ka FC Tabiverel, needki suutis Käkk klaarida.
FC Elva kirjutas selle tulemusega tabelisse juurde kolm punkti, kuna Võru JK viigistas õhtuses kohtumises Naviga, siis edumaa teise koha ees kasvas samuti kolmele punktile.