FC Elva U17 võttis Raplamaa JK vastu hooaja kolmanda võidu

Foto: Cristel Jakobson / Ülepaltsimees Karl Tammeorg tekitas vastastele palju peavalu

Järekasvu võistkond sai Raplamaa JK vastu teenitud 3:1 võidu, kus skoorisid Maiko Aim, Robin Paring ja Argo Eek. 
13.06.2017 kell 19:00 Elva linnastaadion
FC Elva U17 - Raplamaa JK U17 3:1 (2:1)
Väravad:  10. Aim, 29. Paring, 78. Eek - 13. Olesk
Hoiatused: -
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 75

Algkoosseis:

Vahetusest: 

41. Aim -> <- Krüünvald
41. Tamm -> <- Meekler
41. Jakobson -> <- Nuia
69. Tamme -> <- Lepind
75. Kruus -> <- Maranik
75. Paring -> <- Eek


Mängija Karl Tammeorg kommentaar: " Olime toibunud eelmisest kaotusest ning teadsime, et peame selle mängu võitma. Kindlasti on vaja veel arendada meie kaitsetegevust ja rünnakut, mille nimel me kõik vaeva näeme."

Peatreener Marek Naarise kommentaar: "Vastane oli liiga tabelis küll viimane, aga vaatamata sellele seisid nad kaitses väga organiseeritult. Me täitsime oma plaani hästi ja lõpetamisel jäi loomulikult natuke soovida. Hea meel on Chilaya üle, kes teist mängu keskkaitses näitab isukat mängu ja nurgalöökide ajal sai seekord neli korda peaga löögile. Meil on nüüd rohkem võimu standardolukordades ja see teeb rõõmu. Loomulikult tegid kõik hea mängu ja Argo Eek meie kõige pisem poiss sai ka Eliitliigas jala valgeks. Siit on hea edasi ehitada mängijate arengut. Järgmine nädal tugev JK Tallinna Kalev ja siis oleme mõtetega juba Pärnu Summer Cupil, kus saame rohkem koos olla ja mängijate oskusi tugevatega lihvida."

Järgmine kohtumine juba 20. juuni kell 12:00 Elva linnastaadionil, kui vastaseks JK Tallinna Kalev U17. Tule omasid toetama!