FC Elva U17 tüdrukud teenisid kodumängus punkti!

foto: Cristel Jakobson
FC Elva U17 tüdrukud võitlesid kodus kõvasti, kuid siiski võiduväravat lüüa ei suudetud ning seetõttu jäid FC Elva tüdrukud 0:0 viiki Pärnu JK tüdrukutega.
24.05.2017 kell 17:00 Elva Linnastaadionil
FC Elva (T-01) VS Pärnu JK (T-01) 0:0
Värvad:
Hoiatused:
Eemaldamised:
Pealtvaatajaid: 25

FC Elva (T-01): Sascya Assak (74. Eneli Mossin), Ketlin Štšerbakov, Sofia Matvejev, Sandra Kuus (74.Kaisa Kesa), Annabel Jesin (62. Sandra Põlluäär), Daniela Jesin (62. Eva-Lotta Meinart),  Christina Vink, Kätlin Karjus, Kelli Liivat, Kätriin-Elise Pahva (74. Älex-Sandra Piiroja), Sirli Mark (55. Solveig Paju)


Mängujärgsed kommentaarid:

Peatreener Jürgen Kuresoo: 
Tubli mäng FC Elva tüdrukute poolt. Peeti ilusti kinni mänguplaanist ja suudeti tänu sellele tervet mängu tugeva Pänu JK vastu domineerida. Järgneval nädalal peame treeningutel tegelema just väravavõimaluste realiseerimisega, millega me täna hätta jäime!

Poolkaitsja Kätlin Karjus: 
Mäng oli super! Ise platsil mängides oli tunda, et olime vastastele ohtlikud, sest tekitasime neile palju ohtlikke olukordi ja võitlesime palju. Oli palju ilusaid rünnakuid, kuid mitte ükski kahjuks väravaga ei lõppenud. Vigade parandus juba järgmisel kolmapäeval, kui võtame kodus vastu Paide LM/ Rakvere Tarvas tüdrukud. Loodame, et tulekul on ka väravaid! Tulge toetama! 

JÄRGMINE U17 TÜDRUKUTE MÄNG ON 31.05.2017 KELL 17:00 ELVA LINNASTAADIONIL PAIDE LM/RAKVERE TARVAS TÜDRUKUTE VASTU!
ON TULEMAS PÕNEV MÄNG, OLE KOHAL!