FC Elva ründas ja FC Flora III lõi väravaid

11. mai toimunud liigamängus külastas FC Elva meeskond FC Flora kolmandat esindust. Mängu järel tuli mõru kaotusepill alla neelata, sest mänguliselt oldi vastasest selgelt paremad. FC Elva eest tegi debüüdi Karl Mark ja hooaja esimese mängu sai kirja Madis Vihmann.
Pealtvaatajad: 14

FC Elva: Arvo Käkk, Andreas Tobreluts, Karl Bussov, Taavi Aasmäe, Veiko Kütt, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann, Madis Vihmann, Mihkel Kuresoo, Karl Mark (78. Rando Kuus), Deniss Samoilov

Keila JK - JK Luunja2 : 1

Hooaja kuuendas mängus kohtusid FC Flora III ja FC Elva. Elvakad sõitsid mängule paljude põhimängijateta, vigastuse tõttu ei saanud kaasa teha Raido Kuus ja väga kahtlane oli ka tema venna osalemine. Eelmises mängus eemaldatud Kaarel Tinn pidi kohtumise vahele jätma ja Kaarel Tani sõitis piiri taha tööle.
See eest said võimaluse ennast tõestada kõigest kolm aastat jalgpalliga tegelenud Karl Mark ja eelmisel hooajal juba häid esitusi näidanud Madis Vihmann.
Mäng algas FC Elva kõva survega, juba esimestel minutitel oli näha, kes soovib rohkem väravat ja poolvõimalusi tekkis külalistel ridamisi. Kui oli mängitud 7 minutit ja 10 sekundit käis pall reaalselt esimest korda üle keskjoone ehk FC Elva väljakupoolel. Häid võimalusi tekkis J. Kuresool, võimalus oli 1v1 Vihmannil ja Eichelmannil, kahjuks jättis lõpetamine soovida. Esimest korda sai Arvo Käkk palli puutuda, kui oli mängitud 35. minutit. Jalgpallis kehtiv reegel toimis ka selles kohtumises. 38. minutil kasutasid kiired FC Flora III noored ära kaitsjate apsaka ja Knjazev viis kena soorituse järel võõrustajad juhtima. Poolaja lõpus suurendas sama mees FC Flora III eduseisu kaheväravaliseks.
Teisel poolajal oli juba lahtisem mäng, noored florakad said väravatest enesekindlust ja FC Elva polnud veel püssi põõsasse visanud. FC Flora III oli võistkond, kes jälle skooris, seekord oli värava autoriks Noode. Väravale eelnenud olukorras ei tegutsenud kõige targemalt kaitsja Aasmäe, kaotades palli väga lihtsas olukorras.
Mängida jäi veel pool tundi ja FC Elva jätkas julgelt rünnakuid ehitades. Mitmeid häid olukordi omanud J. Kuresoo suutis lõpuks palli "koos vastastega väravasse suruda". Mängu 83. minutil vähendas Eichelmann kaotusseisu minimaalseks ja nüüd juba kaitsesid võõrustajad 11 mängijaga oma karistusala läheduses. FC Elval surus kuni viimaste sekunditeni, aga viigiväravat lüüa ei õnnestunud.

Järgmine kohtumine 23. mai kell 19:00 Sportland Arenal, kui Väikese karika 1/16 finaalis kohtutakse väga tugeva HÜJK Emmaste võistkonnaga.