FC Elva naiskond väsis teine poolaeg ja pidi tunnistama Pärnu naiste paremust

FC Elva naiskond näitas kodus südikat mängu esiliiga kindla liidri vastu, kuid pärast 0:0 lõppenud esimest poolaega lõid pärnakad teisel poolajal 5 väravat ja tulemusega 0:5 mäng ka lõppes.
04.06.2017 kell 12:00, Elva linnastaadion

FC Elva - Pärnu JK II  0:5 (0:0)
Väravad: 48., 67., 88. Evelyn Šilina, 60. Gerda Johanna Leichter, 75. Anne-Grethe Pajuviidik
Hoiatused: -
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 28

FC Elva: Sascya Assak, Kaisa Liina Keps, Egle Tohver, Liisa Tatar, Kerlin Lehtla, Kätlin Karjus, Diana Soop(71. Annika Eek), Daniela Jesin(60. Liisa Mägi), Eneli Õigus, Heleri Pastak, Christina Vink


Pildid - Cristel Jakobson 

Mängujärgsed kommentaarid:

Peatreener Kristjan Moorast: "Raske mäng, seda mida ootasimegi. Head meelt teeb, et suutsime esimese poolaja värava puhtana hoida ja omasime ise väga head võimalust ka mängu juhtima minna. Teine poolaja alguses rumal penalti Pärnu kasuks ja lõpuks väsisime ning Pärnu võttis kindlalt oma. Selliseid mänge ongi vaja mängida, loodan, et saame nendega veel see hooaeg mängida. "

Poolkaitsja Christina Vink: "Kuna oli teada, et tuleb raske mäng, siis ma ei oodanudki sellest mängust võitu. Esimene poolaeg läks väga hästi. Suutsime hoida taga nullis, aga kahjuks ei suutnud ise väravat lüüa. Hea oli see, et me mängisime õiget jalgpalli, mitte lihtsalt ei tagunud palle minema. Teine poolaeg algas vastaste väravaga ja pärast seda hakkasime rabistama ning tahtsime kohe väravat tagasi lüüa. Väsisime ja vastane lõi veel 4. Kui seisule mitte mõelda, siis olime ikkagi head tööd teinud ning igal ühel on sellest mängust midagi õppida. "


NAISKONNA JÄRGMINE MÄNG TOIMUB 18. JUUNIL ELVA LINNASTAADIONIL, KUI KÜLLA SÕIDAB TALLINNA FC AJAX.