FC Elva naised osalesid Pühapäeva Jalkaturniiril


Foto: Erakogu / Pilt on illustreeriv!

JK Tammeka poolt korraldataval Pühapäeva Jalkaturniiril Naistele ja Neidudele osales kokku 8 võistkonda k.a kaks FC Elva tiimi. Turniiril mängisid nii rahvaliiga, II liiga, Esiliiga kui ka Expert liiga jalgpallurid. Kokkuvõttes saavutas FC Elva Punane võistkond viienda koha ning Valge seitsmenda.

FC Elva Punane koosseis: Eleri Pastak, Eneli Õigus, Merle Lessing, Kreete-Liisa Jenas, Sascya Assak, Kirke Mähar, Rahel Repkin, Kaisa Liina Keps, Kaisa Kruus, Marleen Mälk, Angeelika Ots

FC Elva Valge koosseis: Reili Rehme, Annaliis Täheväli, Maarja Ujamägi, Helena Pallon, Age Sander, Merily Kõlu, Kelly Reisbich, Killu Tolk

FC Elva Punase võistkonna turniirijärgsed kommentaarid

Treener Marek Naaris: "Eile oli FC Elva naiste jalgpallis väga hea päev, kui mõlemad turniiril osalenud võistkonnad näitasid head mängu ja parema realiseerimise korral oleks võinud üks tiim esikolmikusse murda. Mis positiivne, et kõik kohtumised mängiti korraliku jalgpalli. Hea on näha, et treeningutel tehtud vaev hakkab tüdrukutele külge jääma."

Mängija Eneli Õigus: "See oli meie võistkonna üks parimaid turniire. Suutsime lüüa ise rohkem väravaid, kui vastaseid meile (4:2). Kõik said oma ülesannetega kaitses hästi hakkama, kuid rünnakul jätsime siiski palju häid võimalusi realiseerimata. Võime mõelda ja öelda, et meil lihtsalt polnud õnne, kuid tegelikult puudub meie võistkonnas piisav kogemus ja tehnika. Seda saame juurde ainult pidevalt üheskoos treenides ja mängides."

Mängija Kaisa Liina Keps: "Turniir läks hästi, saime juurde olulist kogemust ja samuti arendasime omavahelist koostööd. Kõik tiimis andsid endast 100% ja tulemused olid ka head. Lisaks sellele saime mängida endast vanemate ja kogenumate naistega ja nende mängude tulemustega võib rahule jääda. Mitte keegi ei andnud mängudes alla ja kõik pingutasid ühise eesmärgi nimel."

Mängija Sascya Assak: "See oli minu teine turniir ja see läks paremini kui eelmine. Lisaks oli ilm ilus ning mulle meeldis see päev!"

Mängija Rahel Repkin: "Ma näiteks kokkumänguga piisavalt rahule ei jäänud, kuna see oli kohati väga lohakas ja lahmimist oli palju, ei osanud teistega alati arvestada. Samas vahest tuli väga hästi välja, aga väravani ei jõutud. Väga palju võimalusi jäi ka kasutamata. Aga kõik said mängida ja pingutada ja see ilmselt oli siiani üks edukamaid turniire, mis meil olnud oli."

FC Elva Valge võistkonna turniirijärgsed kommentaarid

Treener Andres Bõkarev: "Turniiri eesmärgiks oli hankida mängukogemusi tugevate naistkondade vastu. Suutsime näidata head võitlusvaimu väljakul ja teha ennast iga vastase jaoks ebamugavaks. See ka õnnestus. Kuna mängisime ainult ühe vahetusega, said kõik tüdrukud korraliku koormuse turniirilt. Mainiks veel ära, et erinevate vastaste võistkondades oli naisi/neidusid, kes mängivad nii naiste Expert liigas, esiliigas kui ka II liigas. Väärt turniir kogemuste hankimiseks!"

Mängija Helena Pallon: "Turniiril oli hea võimalus arendada oma oskusi ja saada mängukogemust juurde. Vastaste tase oli meist parem- nad olid vanemad, oskustelt paremad ja vastupidavamad. Kuna meil oli vahetusmängijaid ainult üks, siis väsimus andis peale igat mängu korralikult tunda. Üldiselt võime väga rahule jääda 7. kohaga."

Mängija Killu Tolk: "Turniirile ei läinud kindlal eesmärgil võitma vaid pigem kogemusi hankima. Turniiri tase oli väga hea. Mängu aega oli üldiselt piisav. Kuna meil oli ainult üks vahetus siis mõni mäng olime omadega päris läbi eriti endast palju vanemate naistega mängides. Võin kindlalt öelda, et meie kogu tiim jäi turniiriga rahule."

Mängija Annaliis Täheväli: "Turniirile läksime teadmisega, et see on kogemuste jaoks, mitte võitmiseks. Kuna mängisime ilma vahetusteta ja samuti naiskondade vastu, oli tunda väsimust, aga tegime survet ja mängisime olukorrad lõpuni. Oodatust läks paremini, leppisime küll 7. kohaga aga tulemused jäid head ja võistkond rahule."

Turniiri lõppjärjestus:

1.JK Tammeka Valge
2.Põlva FC Lootos
3.JK Tammeka Sinine
4.FC Ülenurme
5.FC Elva Punane
6.FC Santos 
7.FC Elva Valge
8.Paide LN


Foto: Eneli Õigus / Turniiri tabel