FC Elva kaitse ei suutnud Maardu meeskonda peatada.

FC Elva suutis Maardu rünnakud enamasti peatada, aga kahjuks jäi paari momendi puhul otsustavusest puudu ja seetõttu lõid vastased kaks väravat.

27. september  Elva Linnastaadion kell 14:00
FC Elva - Maardu FC Starbunker 0:2 (0:1)
Väravad: 27. Aleksei Zelentsov, 54. Maksim Krivošein
Pealtvaatajaid: 165

FC Elva koosseis:

Mängu kokkuvõte:

27.09 kell 14:00 astusid Elva Linnastaadioni murule Esiliiga B neljandal tabelireal paiknev FC Elva ja liiga ülekaalukas liider Maardu FC Starbunker. Oli oodata pingelist ja tulist mängu.

Elva mehed olid vastavalt vastasele muutnud oma mängutaktikat. Kui varem üritati vastaseid kõrgemalt pressida siis seekord langeti tahtlikult alla ja lasti Maardu meestel oma poolel palli sööta.
Kui palli jõudis meie poolele suunati ka pallile tugevam pressing ja võitmise korral üritati nõelata kiirete kontratega. Asi toimis. Vastastel ei olnud palju võimalusi ja pall liikus keskkaitsjate vahel. Meie aga saime paaril korral ohtlikult löögile. Siiski suutsid Maardu mehed 27. minutil juhtima minna. Nurgalöögist tulnud pallile ei saanud pihta Bussov, Toom ega ka teised meie mehed karistusalas. Nii ei jäänudki Aleksei Zelentsovil muud üle kui oma pea õiges kohas välja pista ja pall võrku suunata. Jäime tagaajaja rolli. Jätkasime sama taktikaga ja mõnelgi korral sai löögile Kerro, Kuresoo ja Frei. Seis siiski ei muutunud ja poolajale mindi seisult 0-1.

Vaheajal suurt jutuajamist ei olnud, sest kõik teadsid mida tegema peab. Poolaega algas sarnaselt esimesega selle vahega, et vastastel kulus võrgu sahistamiseks ainult 9 minutit. Maardu võitis keskväljal pallil ning mängis selle kiirelt vasakule äärele. Krivošein mängis kaitsja üle ja lõi üle puusa taha nurka. 0-2 Maardule. Seis muutus raskemaks, aga mehed ei andnud alla. Mida minut edasi seda sügavamale kaitsesse vastased surusime. Võimalusi tekkis, aga sisse ei läinud. Tihti jäi otsustavusest puudu. Mängu lõpus sa Maardu juba väga harva meie poolele. Kogu mäng toimus nende kastis. Korra saigi Ats Joandi peaga löögile ja tundus, et pall on võrgus aga seekord oli Ats liiga täpne ja pall põrkas posti. Terve mängu vältel ei olnud me värava ees õigel ajal õiges kohas, kõik teised pallid kukkusid vastastele. 90 minutit täis ja seis jäigi 0-2. Mäng oli haarav ja tuline. Kokku jagati tervelt 8 hoiatuskaarti: 2 Elvale ja 6 Maardule.

Mängu tipphetked:

Esiliiga B tabel:

Oma mehi saab Elvas jälle näha 18.10 kell 14:00, kui vastu võetakse JK Sillamäe Kalev II.