Hüvasti III-liiga - FC Elva võitis viimase kohtumise 9:0

Tõeliselt ilusal sügispäeval pakkus meeldejääva etenduse ka FC Elva meeskond, viimases mängus alistati Eesti Maaülikooli Spordiklubi tulemusega 9:0. Mängu lõpus loositi 43 pileti soetaja vahel välja FC Elva fännisärk, mille omanikuks sai vendade Kuresoode ema.
02.10.2011 kell 12:00 III-liiga 22. voor, Elva linnastaadion
FC Elva vs Eesti Maaülikooli Spordiklubi 9:0 (5:0)
Väravad: 4. Širokov, 13., 39. J. Kuresoo, 29. Rando Kuus, 34. Soonberg, 47., 74. Raido Kuus, 61. Kütt, 84. Tinn
Hoiatused: 73. Tinn
Eemaldamised: -
Kohtunik: Tarmo Pedjasaar
Abikohtunikud: Alik Säde, Ergo Leppik
Pealtvaatajad: 150

FC Elva: Arvo Käkk, Karl Bussov, Rando Kuus (46. Veiko Haan), Veiko Kütt, Taavi Aasmäe, Jürgen Kuresoo (46. Deniss Samoilov), Juri Širokov (46. Erki Vorobjovski), Henry Eichelmann, Evert Soonberg, Kaarel Tinn, Mihkel Kuresoo (46. Raido Kuus)

FC Elva läks viimasele mängule üksikute muudatustega, ründes alustas paremkaitsja Rando Kuus ja väikse puhkuse oli ära teeninud Veiko Haan, kelle koha täitis Taavi Aasmäe.
Mäng sai kohe hoo sisse ja juba 4. minutil viis Širokov FC Elva juhtima. Suurepärane ajastus J. Kuresoolt, kes andis söödu väravale, mille Širokov eest postist ühe puutega võrku kõksas. Üheksa minutit hiljem pääses väravavahiga silmitsi J. Kuresoo ja ei eksinud lüües seisuks 2:0. 29. minutil lõi Rando Kuus oma selle hooaja esimese värava, mis sarnanes päeva esimesega, sööduandjaks taas J. Kuresoo. 34. minutil näitas head dribblingut Soonberg, mängis kastis mööda kaitsjatest, väravavahist ja lõi palli tühja väravasse. Poolajale pani punkti meeskonna suurim väravakütt (19) ja väravasöötude (26) jagaja J. Kuresoo, kes lõi seisuks 5:0.
Teisel poolajal tegi FC Elva kohe neli vahetust, mängust lahkusid Jürgen Kuresoo, Mihkel Kuresoo, Juri Širokov ja Rando Kuus. Neid asendasid rünnakul Veiko Haan, Deniss Samoilov, Raido Kuus ja Erki Vorobjovski. Mängust oli kulunud paar minutit kui Raido Kuus venna tööd jätkas ja meeskonna 6:0 ette viis, söödupunkti sai oma nimele Haan. Mäng oli väga rahulik ja tempo puudus täielikult. Siiski suutis FC Elva lüüa veel väravaid, 61. minutil pääses karistusalas lihtsalt löögile Kütt, kes kõksas väravasse Tinni nurgalöögi. 74. minutil suurendas eduseisu Raido Kuus, kellele see oli hooaja 11 väravaks liigas. Punkti mängule pani Tinni löök, mille püüdmisega väravavaht hätta jäi ja selle väravasse puterdas, see eksimus näitas ka vastaste hetke vormi. Sellee tulemusega kohtumine lõppes.

Kohtumiseni II-liigas, kus on oodata taas väga põnevaid lahinguid uute vastastega.

Pildid mängust - Diana Jesin

8. oktoober toimuvad Elva Lahtised Meistrivõistlused minijalgpallis, mängud algavad kell 10:00 Elva linnastaadionil.