Heitliku ilmaga laupäeval polnud Elval võtit, et avada vastaste kaitset!

FC Elva meeskond tegi kehva esituse ja vastased Tallinnast kasutasid kõik oma võimalused väga hästi ära. Tulemuseks 1:3 kaotus.                                            Foto: Liina Ivask

29. august  Elva Linnastaadion kell 16:30
FC Elva - FC Ararat TTÜ 1:3 (0:1)
Väravad: 57. Paul-Feliks Frei - 2. Anton Agoshkov, 46., 79. Vsevolod Zassuhhin.
Pealtvaatajaid: 80

FC Elva koosseis:

Mängu kokkuvõte

29.08 kell 14:00 võttis Elva esindusvõistkond vastu külalised Tallinnast, FC Ararat TTÜ. Enne mängu asus Ararat eelviimasel kohal ja Elva kolmandal. Etteruttavalt võib öelda, et nii jäi see ka pärast mängu.

Kuigi vastased olid protokolli märkinud 11 meest jooksis platsile neid 10. Kas siis sellest tingituna või muudel põhjustel alustas Elva mängu väga uimaselt. Juba 2. minutil kaotati keskväljal pall ning Ararati ründaja, Anton Agoshkov, võttis pakutud kingituse rõõmuga vastu ja vormistas seisuks 0-1. Sellist asjade käiku ei osanud keegi ette näha. Meie mängijatel läks aega, et ennast peale kaotsuseisu jäämist käima saada. Lõpuks suudeti palli hoida ja liigutada äärelt äärele aga mitte piisavalt kiiresti ja täpselt, et valmistada üleliia probleeme vastastele. Samas kui Ararat palli võitis ei sattunud nende mehed paanikasse ja suutsid samuti sööte koguda. Elva küll proovis, kuid esimesel poolajal jäi seis muutmata.

Teine poolaeg tõi kogunenud pealtvaatajatele veel rohkem tumedamaid toone. Vaevalt oli kohtuniku vile kõlanud, kui juba 46. minutil sai Ararati kontrarünnaku, mille lõpetas täpse löögiga alla nurka Vsevolod Zassuhhin. 0-2 ja vaheajal paistnud päike läks tagasi pilve taha. Seekord suutsime aga kiirelt vastata. 57. minutil vähendas vahet Paul- Feliks Frei, kellele see oli hooaja kaheksandaks väravaks. Õhus oli tunda tagasitulekut. Meestesse tekkis uut indu ja usku. Ararat suruti sügavale oma poolele aga midagi väga ohtlikud luua ei õnnestunud. Hoopis külalised nõelasid 79. minutil kontrarünnakul, kus meie mehed ei saanud kuidagi hakkama Zassuhhiniga. 1-3 oli tõsiasi. Vahepeal tärkanud lootus peksti maa alla tagasi. Edasi proovisime veel sirgjoonelisemalt, kuid kahjuks pidime leppima kaotusega.

Mängu väravad:

Esiliiga B tabel:

Mehed proovisid ja tahtsid, kuid tulemust ei tulnud. Õnneks on hooaja lõpuni veel mänge ja me saame teha vigade parandust. Juba Neljapäeval, 03.08 kell 18:30 võtame vastu uued külalised Tallinast, FC Flora III. Ootame kõiki staadionile, et me saaks teile seekord ka heameelt valmistada.