FC Elva ja Tartu Ravensi kogukond aitas korraldada Triobeti Aastalõputurniiri

Foto: EJL erakogu / 23 liikmeline vennaskond on lõpetanud moodulkunstmuru paigaldamise

18.-30. detsembrini toimunud Triobeti Aastalõputurniir oli mitmeti eriline. Esimest korda toimus turniir Tallinnast väljaspool ja esimest korda tegid tõsist koostööd Eesti Jalgpalli Liit ja FC Elva kogukond. Meie hinnangul läks kahenädalane turniir suurepäraselt, kus kõik toimis ilma takistusteta.

FC Elva ja Ravensi vabatahtlikud tõttasid Eesti Jalgpalli Liidule appi

18. detsembril kogunes A. Le Coq Sport Spordimajas 23 vabatahtlikku, kes aitasid paigaldada 1300 ruutmeetri suurust mänguväljakut. Peale paigaldamist said vabatahtlikud väljaku treeningmänguga sisse õnnistada ja Eesti Jalgpalli Liidu poolt oli igale abilisele snäkid ning vaba pääse kõikidele turniiridele.

Mihail Gutak, Eduard Kraus, Karl Ernst Saal, Joosep Allik, Revo Mandel, Kris Vares, Anti Ivaste, Laur Tammeorg, Veiko Haan, Karl Kruus, Tarvo Timm, Andreas Öövel , Jürgen Kuresoo, Rain Suits, Veiko Maidla, Marek Madisoo, Martin Kaur, Silver Rähn, Kaarel Tinn, Juhan Kondike, Kristo Pahla, Marek Naaris, Roman Gnibida.

30. detsembril kui võitja oli välja kuulutatud algas koheselt väljaku demonteerimine, kohal oli korralik kamp inimesi FC Elva kogukonnast. Kõigest 1,5 tunniga oli väljak kokku pandud ja rekkadele paigutatud. 

Taavi Jakobson, Veiko Haan, Jürgen Kuresoo, Rasmus Jakobson, Marek Naaris, Rain Suits, Eduard Kraus, Silver Rähn, Rain Suits, Joosep Allik, Merle Lessing, Eva-Lotta Meinart

Global Soccerstore pakkus fännidele võimalust osta jalgpallivarustust ja Eesti koondise sümboolikat

FC Elva kogukond oli kohal ka jalgpallipoega. Klubist välja kasvanud ettevõte andis endast parima, et külastajad saaksid osta jalatseid, kaitsmeid jms. Oli väga palju inimesi, kes olid kodus pakkimisel unustanud kaitsmed või jalgpallisokid kotti pista.

Kahe nädala jooksul olid poes müügitööd praktiseerimas mitmed klubiga tihedalt seotud inimesed (Kaisa-Liina Keps, Kirke Mähar, Sandra Põlluäär, Kreete-Liisa Jenas ja Helena Talviki Tarto).

Suure töö ajutise poe lahenduse osas tegi ära Eneli Õigus (Global Soccerstore OÜ tegevjuht).


Turniir.ee tõi Triobeti Aastalõputurniirile täiesti uudsed lahendused

Elva mehed soovisid anda aastalõputurniiri statistika jälgimisele uue taseme. Koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga töötati välja võimalused kiiremaks ja efektiivsemaks tulemuste jälgimiseks reaalajas.

Peamine ülesanne oli muuta oluliselt lihtsamaks turniiri korraldajate tööd ja tuua pabertabelite asemel välja telerid, kus info muutus sisestamise põhiselt. 

Statistika

364 võistkonda
2 921 mängijat
499 mängu
1 467 väravat
10 923 erineva IP-aadressiga külastajat veebis
41 455 sessiooni veebis
104 476 lehe vaatamist
142 vaatajat üksikul mängul turniir.ee veebis (Tallinna FC Infonet vs Tallinna FC Levadia 1:2)

Kõik turniirid on leitavad http://www.jalgpall.ee/aastaloputurniir/index.php


Premium Liiga turniiri võitis Tallinna FC Levadia

Klubidest paistsid üldiselt teiste seast silma tugeva noortetööga FC Nõmme United ja JK Tammeka, kaugele maha ei jäänud ka meie võistkonnad. Napsasime 10 võistkonna pealt kolm poodiumikohta ja teised olid ka väärikalt pildis.

Kõige tähtsama karika ehk Premium Liiga klubide turniiri võitis väga kindlalt mänginud Tallinna FC Levadia. Meeskond jättis sümpaatse mulje nii platsil kui ka väljaku kõrval. Viimases mängus leidis aset kahetsusväärne intsident, kui Flora fännid Levadia mängijate suunas rassistlike väljendeid hõikasid, mille peale reageerisid võimsalt kohtunik Siim Rinken ja saalis olnud publik. Rinken peatas mängu ja hoiatas fänne, mille peale kogu saal aplodeeris nagu oleks löödud turniiri ilusaim värav.

Foto: EJL erakogu / Mark-Oliver Roosnupp Paide väravat pommitamas

FC Elva tänab Eesti Jalgpalli Liitu võimaluse eest olla kaaskorraldaja ühel Eesti talvise hooaja atraktiivsemal ja hinnatuimal võistlusel.