FC Elva ja Piiri Puhke- ja Spordilaagrid korraldavad spordipäevad


Kahe organisatsiooni vaheline koostöö sai alguse eelmisel aastal, kui Piiri Puhke- ja Spordibaaside juhataja Tarmo Oras meid leidis ja laagrisse kutsus. Esimesel aastal käisid laagris 1995.a ja 1997.a noormehed. Laagris oli kõik viimase peal läbi mõeldud ja organiseeritud. 
"Sellel hooajal on klubi võistluskalender väga tihe, mitte kunagi varem pole meil olnud nii palju võistkondi Eesti meistrivõistlustel. Endale tundub ka uskumatu, et kolmteist võistkonda mängib meistrikaid ja lisaks neile on meil veel 3-4 pisemate tiimi. Treenerite koormused on suured ja uute kohusetundlike treeneri kandidaatide leidmine pole ka nii lihtne. Lisaks veel 110 inimesega Pitea Summergames võistlusreis, mis tegi paljude suveplaanid juba selgeks ja Piirile laagerdama polnud paljudel treeneritel võimalik minna.
Sellest sündis uus plaan, kus koostöös FC Elva treeneritega korraldatakse spordilaager. Päev on sisustatud jalgpalli ja muude sportmängudega. Klubi poolelt on organiseerijaks noortetöö juht Laur Nurme ja Piiri poolelt esindab Kerttu Vetema," kirjeldas Marek Naaris FC Elva kodulehele.

Mõnusat ja sportliku suve soovides,

Jalgpalliklubi FC Elva ja Piiri Puhke- ja Spordilaagrid