FC Elva ja Decora lõid käed mahukas koostööprojektis


Foto: Aili Alber / Marek Naaris ja Eike Tubli-Müür Auhinnagalal kolme aasta pikkust koostööd avalikustamas ja allkirjastamas.

Möödunud aasta Auhinnagalal avalikustasime uue ja tugeva partneri, kelleks on ehitustarvete müügiga tegelev Decora. Koostöö eesmärgiks on tagada Nike Arena Elva kunstmuruväljaku valgustus koostöös Elva vallaga ja pakkuda soodsamaid võimalusi klubi kogukonna liikmetele.

Ühise tee algus

Ligemale kaks kuud planeeritud sammud on nüüd lõplikult jõudnud punkti, kus saame koostöös Decoraga valminud tingimusi kõigile pakkuda.

Decora tegevdirektor Eike Tubli-Müür: "Mõtlesin, et kuidas võiks siduda FC Elva ja Decora? Ma leidsin, et see on meie mõlema tahe olla tugevad ja suured. Täna on Decora ehitusmaterjalide turul võrreldes teistega väike, täna on FC Elva jalgpalliturul Eesti mõistes ikkagi suhteliselt väike. Kui me koos ühendame jõud, siis me kasvame kõik suureks ja ma loodan, et me kõik üheskoos saame seda teha. Ma soovin, et need kõik väikesed trenni poisid ja -tüdrukud ja ka suured trenni poisid ja -tüdrukud saavad järgmisel aastal ainult rõõmu juurde sellest, et neil on lõpuks ometi üks valgustatud väljak ja et, nad saavad õhtusel ja öisel ajal trenni teha."

Decora pakkumine meie kogukonnale


Tere, toredad fcelvakad!

Decoral on hea meel teiega koostööd teha ning selleks, et kõigile rõõmu valmistada, oleme kõikidele FC Elvakatele ette valmistanud toreda üllatuse püsisoodustuse näol! Alates tänasest saavad kõik FC Elva liikmed endale taotleda püsisoodustust -14%, mis kehtib kõikides Decora kauplustes! Mine ükskõik millisesse Decorasse, ütle müüjale et soovid end kundeks teha ning sosista talle salaparool „FC Elva“. Nii vormistab müüja sulle koheselt kundekaarti (soovi korral on võimalus taotleda ka ID-kaarti põhine kundekaart), millel kehtib aegumatu püsisoodustus -14%! Kas pole mitte tore? Igal juhul rutta nüüd Decorasse, sest nii hea pakkumine kehtib ainult FC Elvakatele. Peale vormistamist saad soodustust kasutada kõikides Decorades üle Eesti – Tartus, Tallinnas, Pärnus, Võrus, Jõgeval, Viljandis või Põltsamaal.

Lisaks sellele oleme FC Elvakatele loonud ka e-poes www.decora.ee ostlemiseks täiesti oma personaalse sooduskoodi: FCELVA. Kasuta seda iga kord ostukorvis, kui meie e-poest midagi ostad ning vaata, kuidas hind nagu niuhti -14% soodsamaks muutub.

NB! Soodustust ei saa kombineerida teiste soodustustega.

Soovime kõikidele fcelvakatele kaunist alanud aastat!

Decora meeskond