FC Elva Indoor Cup 2019/2020 kokkuvõte

FC Elva korraldatav saaliturniir FC Elva Indoor Cup 2019/2020 sai alguse 09.11.2018 Nõo spordihoones kui turniiri alustasid U10 (2010) noored. Turniir kestis 10 nädalavahetust, mille jooksul toimus 16 erineva vanuseklassi/taseme turniiri.
Penaltiseeria U9 (2011) A-taseme turniiril Keila JK vs JK Merkuur-Juunior / FOTO: FC Elva Indoor Cup 


FC Elva Indoor Cup 2019/2020 turniiril osales sel aastal kokku 154 võistkonda ehk 1462 mängijat. Turniiril osalesid võistkonnad nii Eestist (FC Elva, FC Tarvastu ja Tõrva JK ÜM, JK Tammeka, FC Peipsi United, FC Otepää, FC Santos Tartu, FC lootos, FC Helios Võru, FC Ararat, Rakvere JK Tarvas, JK Merkuur-Juunior, FC Tarvastu, Jõgeva SK Noorus 96, FC Helios Tartu, Kiviõli FC Irbis, Pärnu JK Vaprus, Keila JK, FA Tartu Kalev, FC Viru Tiigrid, Viljandi JK Tulevik, Põltsamaa JK Sport, FC Kose, Pärnu SK Kalev, JK Tallinna Kalev, FC Lootos, Viimsi MRJK, Sporting Püsivus, JK Tabasalu, VVP/Oshee, Team Helm, Eesti Sultan, Tõrva JK, FC Loomaaed, FC Tarvastu, FC Vastseliina), Lätist (FK Auda, FK Smiltene/BJSS) ja Soomest (Dynamo EstoFut).

Võidu koju viinud võistkonnad vanuseklasside järgi:
U7 (2013) A-tase    FC Santos Punane
U7 (2013) B-tase       Tartu FC Helios Punane
U8 (2012) A-tase    Rakvere JK Tarvas
U8 (2012) B-tase    FC Helios Võru
U9 (2011) A-tase     FC Santos Tartu Punane
U9 (2011) B-tase     JK Tammeka Valge
U10 (2010)       FC Santos Tartu
U11 (2009)       FC Peipsi United
U12 (2008)         JK Merkuur-Juunior Sinine
U13 (2007)         FA Tartu Kalev
U14G (2007G)       JK Tabasalu Sinine
U15 (2006)         FK Auda
U15 (2005)         Tartu JK Tammeka Sinine I
U16G (2005G)          JK Tabasalu
Naised           JK Tallinna Kalev I
Mehed           FC Vastseliina

FC Elva U14G (2007G) tüdrukute võidurõõm kui viimastel sekunditel löödud värav annab mängust 2:1 võidu / FOTO: FC Elva Indoor Cup

Turniiri jooksul peeti kokku 407 mängu, milles löödi kokku lausa 1351 väravat!

Turniiri parimad väravakütid:
#5 Robert Mihhalevski (JK Merkuur-Juunior Sinine) - 17 väravat
#9 Maria Mäeots (Jk Tabasalu) - 16 väravat
#2 Oliver Värton (FC Helios Võru) - 15 väravat

Korraldaja Marie Pau: "Eduka turniiri peamiseks võtmeks on kindlasti väga hea eeltöö ja korraldustiimi pidev suhtlus ning julgen öelda, et sel aastal suutsime teha kordades paremat tööd selles osas võrreldes eelmise aastaga. Kuigi eeltöö oli hea tuleb iga aasta turniiri käigus ette üllatusi ja olukordi, mis suunavad edasi mõtlema ja turniiri arendama, et turniiripäevad oleksid täis edu ja igaüks läheks turniirilt kodupoole väga hea emotsiooniga. Korraldajana tegin turniiri käigus kindlasti suure sammu edasi. Peale turniiri kaaskorraldajaga turniiri analüüsides sain juurde palju ideid, mida sooviksin juba väga turniiril rakendada näiteks tuua turniiri sisse parem võistlussüsteem 12 võistkonna puhul, lisada täiskasvanutele natukene teistusuguses võtmes turniiripäev kui muidu ning lisada turniirile juurde pisemaid detaile, mis tõstaksid nii korraldaja, vabatahtlike kui ka kohtunike töö efektiivsust. Minu siiras tänu lähevad kaaskorraldajale Rainile, kes andsid igal turniiripäeval oma panuse turniiri, vabatahtlikele, kes on suur osa edukast turniiripäevast ning igale treenerile, lapsevanemale ja mängijale, kes turniirile oma hea emotsiooni jätsid ning koostööd tegid. Tegutseme usinalt suvise turniiri Elva Cup 2020 kallal, et teha üks edu ja vägevaid emotsioone täis turniir. Kohtumiseni taas augustikuu lõpus!"


Kaaskorraldaja Rain Suits: " Taas on möödunud kolm kuud väga töises seltskonnas. FC Elva Indoor Cup 2019/20 on lõppenud ja võin julgelt öelda,et väga edukalt. Taas oli au olla selles tiimis, kes valmistas ette väljaku ja ehtis Nõo spordihoone FC Elva värvidesse. Ma isegi ei oska öelda ühtegi teist aastat,kus oleksime istunud nii mitmed korrad Mariega ümarlaua taga ja arutanud kõik asjad mis natuke vajasid muutmist. Asi sujus ülimalt hästi. Sellel aastal saime juba olla nagu vanad kalad, kes teavad täpselt mida ja kuidas asju lahendada. Suured kiidusõnad Mariele ja kogu vabatahtlike tiimile meeldiva kolme kuu eest. Kui küsisin,et kas olete nõus minuga ka järgmisel aastal olema selles paadis, mis sõuab Nõo spordihoones kolm kuud järjest siis oli Marie ja ma loodan,et ka vabatahtlikud sellega nõus.
Tänusõnad lähevad ka kõigile võistkondadele ja nende esindajatele väga mõistva suhtumise eest.
Kui pika päeva lõpus tullakse ja öeldakse kiitvaid sõnu ja tunnustust siis tuleb välja, et teeme õiget asja.
Juba käivad ka uue turniiri ettevalmistused ja mine tea ehk kohtume ka tulevastel turniiridel."

FC Elva Indoor Cup 2019/2020 korraldustiim:
Korraldaja: Marie Pau
Kaaskorraldaja: Rain Suits
Vabatahtlikud: Carolin Hunt, Eveliine Nahkur, Heidi Udeküll, Kaija-Liisa Štšerbakov, Kaisa Pastarus, Katarina Elisabeth Käpa, Kelly Haasma, Laura Pau, Leili Eek, Liis Suits, Maribel Viridet.

Turniiri korraldamist toetasid/aitasid: Linea Shop, EscaperSärka Sport, Nõo vald, Nõo Spordihoone, Elva vald, FC Elva, turniir.ee, Nike, Globalsoccerstore.com, FCE TV.

Vaata turniiri pilte SIIT
Vaata turniiri otseülekandeid SIIT

Vaata turniiri tulemusi SIIT

FC Elva Indoor Cup 2019/2020 auhinnad / FOTO: FC Elva Indoor Cup