FC Elva Indoor Cup 2018/2019 kokkuvõte

FC Elva korraldatav saaliturniir FC Elva Indoor Cup 2018/2019 sai alguse 17.11.2018  Nõo spordihoones kui turniiri alustasid U11 (2008) noored. Turniir kestis 7 nädalavahetust, mille jooksul toimus 15 erineva vanuseklassi/taseme turniiri.
U7 (2012) laste turniiri esikolmik autasustamisel: Põlva FC Lootos, Tartu JK Tammeka, Tartu FC Santos / FOTO: Marleen Mälk

FC Elva Indoor Cup 2018/2019 turniiril osales sel aastal kokku 149 võistkonda ehk 1386 mängijat. Turniiril osalesid võistkonnad nii Eestist (FC Elva, VVP, FC TRT77, Valga FC Warrior, FC Tarvastu, Põlva FC Lootos, Tartu SK10 Premium, Pärnu JK Vaprus, Tartu JK Welco, FC Helios, Tartu JK Tammeka, JK Pärnu Sadam, FC Otepää, Keila JK, Tartu FC Santos, JK Merkuur-Juunior, Pärnu JK Poseidon, Eesti Sultan, FC Loomaaed, FA Tartu Kalev, Pärnu SK Kalev, Kiviõli FC Irbis, Viljandi JK Tulevik, Jõhvi FC Phoenix, JK Vasalemma, FK Kose, JK Tallinna Kalev, FC Vastseliina, FC Valga, FC Meida, Team Helm, Tõrva JK), Lätist (FK Madonas/BJSS, FK Carnikava, BFK Salaspils, FC Gauja, FC Valmiera, FK Auda) ja Venemaalt (DFK Parus).

Võidu koju viinud võistkonnad vanuseklasside järgi:                
U7 (2012) A-tase
Tartu JK Tammeka Sinine I
U7 (2012) B-tase 
FC Otepää
U8 (2011) A-tase
Tartu FC Santos
U8 (2011) B-tase
BFK Salaspils
U9 (2010) A-tase
Tartu JK Tammeka Must I
U9 (2010) B-tase
Põlva FC Lootos
U10 (2009)
FC Valmiera
U11 (2008)
Võru FC Helios
U12 (2007)
Tartu FC Santos
U13 (2006)
FC Otepää
U15 (2005)
JK Vasalemma
U16 (2004)
FC Elva
Naised
Tartu SK10 Premium
Harrastajad
VVP
Mehed
Tõrva JK

Harrastajate turniiri võitjate VVP emotsioon ja naiste turniiril Pärnu JK Vapruse kaitsetöö
/ FOTOD: vabatahtlikud

Turniiri jooksul löödi kokku lausa 1242 väravat!
Turniiri parimad väravakütid:
#4 Adelhein Kikas (Põlva FC Lootos) - 18 väravat
#88 Renars Struve (FK Auda II) - 12 väravat
#11 Marius Chillaud (JK Tammeka Must) - 11 väravat
#7 Daniel Varikov (Võru FC Helios) - 11 väravat
#8 Marten Potsepp (Võru FC Helios) - 11 väravat


Korraldaja Marie Pau: "FC Elva Indoor Cup 2018/2019 on küll lõppenud, kuid töötame edasi selle nimel, et järgmine aasta turniir nii osalejatele, treeneritele kui ka lapsevanematele veel parem kogemus oleks. Kõik turniiripäevad võib lugeda õnnestunuks. Minu suurim tänu läheb FC Elva noortele vabatahtlikele, kes panustasid palju oma aega ja energiat turniiri selleks, et nii turniiri tulemused turniir.ee lives oleks korrektsed ja reaalajad jälgitavad, et tabloo näitaks mängu tulemusi ning et kõik turniiripäevad saaks nii fotodel kui ka sotsiaalmeedias kajastatud. Suur tänu läheb ka FCE TV poole teele, mis tänu Marek Madisoo eestvedamisel tegi pooltest turniiripäevades otseülekande FC Elva Indoor Cupi Facebooki lehel. Otseülekandeid saab järele vaadata SIIT! Ootan juba huviga suvist turniiri Elva Cup 2019 (info peagi avalik), et taaskord korraldustiimiga üks vägev turniir korraldada! Kohtumiseni suvel!"

Turniiripäeva pealik Laura Pau: "FC Elva Indoor Cup oli omaette nii rõõm kui ka katsumus. Ühe turniiri korraldamiseks kulub kõvasti rohkem ressursse, abivalmeid inimesi ja närvirakke, kui pealtnäha paistab. Sellegipoolest oli turniir üleüldiselt edukas - suur tänu neile abivalmitele treeneritele ja mängijatele, kes selle turniiri positiivse suhtumisega ainult mõnusamaks muutsid! Kõigi turniiripäevade jooksul saime näha imelisi väravaid ja mõne mängija puhul ka uskumatult kõrget taset. Loodan, et ka järgmine aasta tuleb sama vägev ja ootan tiime suure innuga uuesti mängima!"

Päevajuht Rain Suits: "2018/2019 aasta FC Elva Indoor Cupil oli minul kanda hästi pisike roll. Nimelt olin päevajuht ja sellega seekordne turniir ka minu jaoks ei olnud pingeline. Eelmisel aastal tuli kanda palju vastutusrikkamat rolli. Üldiselt võib jääda turniiriga rahule ja usun,et uus pealik ja vabatahtlikud said oma rollidega hakkama.Kõige meeldejäävamaks saab ikka olla ainult üks olukord,kus mängija läks endast nii välja,et haaras kohtunikul kaardi käest ning viskas maha ja siis tuli langetada kiire otsus,et kuidas jätkata. Õnneks sai mängija oma tegevusest aru ja aktsepteeris samuti meie otsust tema suhtes. Eks see turniir oli ka paljudele väga tähtis, vähemalt tundus nii. Palju tuli selgitada olukordi ja väga palju taheti kohtunikega vaielda ja seista oma õiguste eest."

FC Elva Indoor Cup 2018/2019 korraldustiim:
Korraldajad: Marek Naaris, Marie Pau, Andris Altsaar
Turniiripäeva pealikud: Laura Pau, Marie Pau
Päevajuht: Rain Suits
Vabatahtlikud: Katarina Elisabeth Käpa, Kaija-Liisa Štšerbakov, Karolin Madisoo, Kelly Haasma, Leili Eek, Maria Zinatullina, Annabel Raig, Christina Vink, Ketlin Štšerbakov, Daniela Jesin, Liisa Mägi.

Turniiri korraldamist toetasid/aitasid: Särka Sport, Nõo vald, Nõo Spordihoone, Elva vald, FC Elva, turniir.ee, Nike, Globalsoccerstore.com, FCE TV (Marek Madisoo juhtumisel).

Vaata turniiri pilte SIIT
Vaata turniiri otseülekandeid SIIT

Vaata turniiri tulemusi SIITFC Elva Indoor Cup 2018/2019 auhinnad (Särka Sport) ja U11 (2008) vanuseklassi turniiri jäädvustus / FOTOD: Marleen Mälk