FC Elva II võitis südikalt võidelnud Warrior II´te 2:0

FC Elva II võidutses esimeses Elva linnastaadioni kohtumises 2:0. Võideti üks mängija vähemuses külalisi Valgast. Väravad Juri Sirokovilt ja Raido Kuusilt
8.05.10 kell 17:00 III liiga Lõuna 5.voor, Elva linnastaadion
FC Elva II - Valga FC Warrior II 2:0 (1:0)
Väravad: 7. Shirokov, 90. Raido Kuus
Hoiatused: 51. Tani, 58. Bussov - 46. Laas
Eemaldamised: -
Kohtunik: Margus Nemvalts
Abikohtunikud: Alo Ilves, Vallo Lokko
Pealtvaatajad: 80

FC Elva II: Karl Bussov, Taavi Aasmäe, Rando Kuus, Veiko Haan, Veiko Kütt, Henry Eichelmann (71. Hendrik Hunt), Raido Kuus, Kaarel Tani, Kaarel Tinn, Juri Sirokov (59. Tarmo Kerro), Priit Dedov (46. Kaupo Süld)

Mängu kommentaar

Tere tulemast jälgima LIVE!

Kohtumine algas!
1`Elva kontrollib kohe palli ja tekib esimene võimalus , toimub löök, aga väravavaht püüab selle kergelt.
3`Elva poolelt teenib vea Dedov, Tani sooritab löögi, mis takerdub kaitsesse.
7`Skoor avatud Elva kasuks, värava autor Shirokov, kes äärelt tulnud söödu kindlalt väravavõrku lükkas.
10`Tekib esimene poolik moment Valga võistkonnal, löögi sooritab nr. 17, kuid löök lendab paraku tagapostist mööda.
12`Nurgalöök Elva kasuks, sooritab Tinn, kuid midagi ohtlikku ei sünni.
Vähemuses mängiv Warrior II on täiesti enda poolele ära vajunud, Elva aina surub.
16`Warrior teenib karistuslöögi. Löök ebaõnnestus.
Käib võitlus keskväljal, Warrior kaitseb ja üritab kontradega.
21`Elva poolelt Tani teenib vea, sooritab ise löögi, midagi ohtlikku ei sünni.
Hullumeelne vihmahoog on tabanud Elva linnastaadionit, mis muudab mängu veelgi põnevamaks.
23`Elva tsenderdab järjepanu kasti, Warrior muudkui puhastab, meeletu surve Elva poolt.
24`Tani teenib ohtlikust kohast karistuslöögi, lööb napilt üle värava.
26`Raido Kuus pääseb paremalt äärelt ohtlikult läbi, söödab värava alla, Eichelmann saab löögile, väravavaht püüab.
31`Rando Kuus Elva poolelt sooritab ohtliku löögi, mis lendab napilt ristnurgast üle.
32`Üle pika aja üritab ka Warrior rünnakut üles võtta.Esimene rünnak luhtub, teisel üritusel pääsetakse kastis löögile, väravavaht tõrjub. Suurepärane võimalus Warriorilt.
34`Karistuslöök Warriorile, sooritatakse löök, väravavaht püüab.
Hetkeks on mäng rahunenud.
Elva võtab järjepanu uusi rünnakuid üles, kuid hetkel veel tulemuseta.
40`Warrior paneb proovile Elva väravahti, lüües aina kaugelt peale, need pallid on kerge saak väravavaht Bussovile.
44`Karistuslöök Warriorile, tuleb korralik löök, väravavaht püüab taas kindlalt.
Käib palli veeretamine keskvälja ja kõlabki kohtuniku vile, mis lõpetab esimese poolaja seisul 1:0, kodumeeskonna kasuks.

Algas teine poolaeg !
Teine poolaeg algas nagu esimenegi, Elva taktikepi järgi.
51`Mängu esimene hoiatus, kollase kaardi teenib Kaarel Tani.
54`Karistuslöök Elvale, tehakse tsenderdus, sellest midagi ei sünni.
58`Elva väravavaht teenib kollase kaardi liigse suu pruukimise eest.
Elva teeb vahetuse, mängust lahkub ainsa värava autor Shirokov, teda asnedab Tarmo Kerro.
60`Värskelt mängu tulnud Kerro tekitab paremal äärel kõvasti teravust, millest tekivad mitmed ohtlikud võimalused.Skoor jääb siiski muutumata.
64`Vasakult äärelt pääseb ohtlikult läbi Eichelmann, sooritab ka löögi, kuid väravavaht taas päästab külalisvõistkonna halvimast.
67`Karistuslöök Elva kasuks, löögist teenitakse nurgalöök, taaskord segadus Warriori kastis, kuid pall ei leia teed väravasse.
Käib mõlema poolne võimaluste otsimine.Elva teeb järjekordse vahetuse, mängust lahkub Eichelmann, teda asendab Hunt.
75`Kerro annab paremalt äärelt tsenderduse, Hunt üritab rinnaga maha võtta, kuid pall läheb pikaks. Hea moment !
79`Tani sooritab karistusala tagant järjekordse löögi, väravavaht püüab.
Nüüd saab löögile Kerro karistusalas, taas püüab väravavaht.
82`Pärast head söödumängu jääb karistusalas täiesti vabaks Tinn, kuid löök tabab oma mängijat ja lendab üle otsajoone. Milline ebaõnn.
Tundub, et vahetusteta mängiv Warriori jõud hakkab otsa saama, on oma poolele täiesti ära vajunud.
88`Paremal äärel mängitakse taaskord vabaks Kerro, tuleb terav tsenderdus, kaitse lükkab palli üle otsajoone.
Nurgalöögist pääseb löögile Tinn, pall lendab mitu meetrit väravast mööda.
90`Järjekordne nurgalöök, Warrior puhastab palli karistusalast. Tuleb uus tsenderdus karistusalasse, Süld võtab palli rinnaga omaks, lükkab kõrval olevale Raido Kuusile ja ründaja ei eksi, lööb selle kindlalt VÄRAVASSE!
Ja kõlabki kohtuniku lõpuvile. 2:0 on kohtumise võitnud kodumeeskond FC Elva!

Pildid mängust II

Järgmine kohtumine 16.mai kell 12:00 Elva linnastaadionil Põlva FC Lootose vastu.