FC Elva II võitis Nõo piirkonna meeste väravatest liiga võitjat 6:0 ja kindlustas koha samal tasemel

Algkoosseis Põhja-Sakala vastu / Foto: Marek Naaris

Enne mängu oli kõik liigas veel lahtine ja eesmärgiks oli ilusa mänguga võit võtta ning loota, et Võru FC Helios II kaotab, millega säilitaksime koha samal tasandil. 
Kõik läks nagu plaanitult, Remi Kõiviku kiired väravad ja ladus võistkondlik mäng andsid usku enamaks ja lõpuks võideti Põhja-Sakalat koguni 6:0. Kogu võistkond tegi soliidse esituse ja võib auga teenitud võistluspuhkusele minna.
13.10.2018 kell 12:00 Nike Arena Elva kunstmuruväljak
FC Elva II vs Põhja-Sakala 6:0 (3:0)
Väravad: 8., 25. Kõivik, 42., 84. Kerro, 90. Kadastik
Hoiatused: 71. Tamm, 88. Samoilov 
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 31

Algkoosseis:
Vahetusest: 

46. min Chilaya -> <- Käos
61. min Jakobson -> <- Arumäe
73. min Pastak -> <- Kadastik


Mängija Anti Ivaste kommentaar: "Minu arvates oli see üks duubelmeeskonna parimaid mänge. Valdasime palli enamus ajast. Tekitasime palju ohtlikke rünnakuid, kaitses olime kindlad. Hea mäng oli mehed!"

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Plaan oli mäng võita ja ilusa mänguga. Mehed täitsid väga hästi plaani - perfektne mäng! Kõik täitsid ülesandeid ja seeläbi oli ka huvitav. Peale 4:0 olime nii rahulikud, et kohati võis pealtvaatajatele igavaks muutuda, aga nii oli vaja mängida ja vastast kontrollida. Tänan kõiki mehi, kes terve hooaja panustasid duublisse. Viimase kolme mängu põhjal saavutasime uue tõusu, sest 13:1 väravate vahe räägib nii mõndagi."

Aitäh kõigile, kes toetasid duublit kodu- ja võõrsilmängudel. Samuti suured tänud duubli tegemisi toetavatele Baltivarale ja Mapometsale!