FC Elva II teenis kodus hooaja esimesed punktid (videokokkuvõte)

Foto: Kätlin Karjus / Nr. 17 all tegi debüüdi naiskonna peatreener Kristjan Moorast

Hooaja esimese Elva linnastaadionil said pidada FC Elva II ja Võru FC Helios II. Esimesel poolajal tegutses kindlamalt külalisvõistkond, kes asus Andrei Kiši väravast juhtima. FC Elva II oli ohtlik standarditest, kui teisel katsel saatis palli vastaste väravasse Andre Uin. Teine poolaeg muutus koduvõistkonna mäng paremaks, kui väljakule tulid kogenud Kristjan Moorast ja Gero Mekk. Vaatamata kõvale pingutusele jäi Võru mängiv treener väravas üle mängimata. Tulemuseks igati õiglane 1:1.
06.05.2017 kell 12:00 Elva linnastaadion
FC Elva II - Võru FC Helios II 1:1 (1:1)
Väravad:  45.+1. Uin - 11. Kiš
Hoiatused: 68. Hallikas, 90.+2. Mekk - 67., 83. Raha
Eemaldamised: 83. Raha
Pealtvaatajaid: 35

Algkoosseis: 


Vahetusest: 

46. Reinhold -> <- G. Mekk
46. Alev -> <- Moorast
46. Roosmann -> <- Lõhmus
46. Alekõrs -> <- Karasjov
67. Reino -> <- Hurt


Pildid mängust - Kätlin Karjus

Mängija Kristjan Moorast kommentaar:
"Esimene kodumäng ei olnud päris ilus, üpris rabe, eriti kaitsefaasis. Vahetused teisel poolajal tõid ette teravust juurde ja võiduvärav oli lõpus väga lähedal. Hea meel oli üle mitme aasta taas FC Elva eest väljakule joosta. Viljandisse läheme kindlasti 3 punkti järgi."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Esimene kodumäng ja väga hea tunne oli taas seista väljaku kõrval, kus palju mälestusi nende meestega, kes praegu Esiliigas kogemusi hangivad. Poisid tahtsid teha võita ja me andsime ka parima. Esimene poolaeg oli kaitseliini koostööga probleeme, aga see on kõik isiklikes otsustes kinni, mis on kergelt parandatav. Teine poolaeg tegime vahetused ja läks energilisemaks, olime vastasest natuke paremad, aga mitte nii palju, et kindlalt võiduks vormistada. Järgmise kolme trenniga saame oma tegutsemist parandada ja Viljandis on meie oskuste test."

Järgmine liigamäng toimub 13. mai kell 15:30 Viljandi kunstmuruväljakul, kui vastaseks on Viljandi JK Tulevik IV.