FC Elva II näitas eelmise aasta kolmandale võistkonnale sisu

Duubel tegi hea esituse, aga vastased realiseerisid oma võimalused / Foto: Marek Naaris

Hooaja esimeses mängus läks meie duubel vastamisi eelmise aasta III-liiga Lõuna 3. koha saavutanud võistkonnaga. Võistkond tegutses kohati väga hästi ja esimese poolaja tugev surve kandis lõpuks vilja, kui Anti Ivaste meid juhtima viis. Teisel poolajal tekkis FC Vastseliinal meie poolel momente, mis väravaks vormistati. Lõppseis 1:2 külalistele.
01.04.2018 kell 12:00 Nike Arena Elva
FC Elva II vs FC Vastseliina 1:2 (1:0)
Väravad: 41. Anti Ivaste - 65. L. Pild, 86. Alliksoo
Hoiatused: 34. Saal - 87. Palok
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 40

Algkoosseis:


Vahetusest:

46. min Saal -> <- Moorast
46. min Pastak -> <- Kerro
69. min Eensalu -> <- L. Tammeorg
86. min Ainar Ivaste -> <- Kadastik

Vahetusse jäi Vasiliy Chilaya


Mängija Karl-Ernst Saal kommentaar: " Nii kõrgele, kuu FC Vastseliina mastid, meie lained ei ulatunud ning jäime õhuvõitluses selgelt alla. Palju pusimist keskväljal, kuid arvan, et oma plaanide järgimise tõttu väärisime nii mõndagi punkti. Ise tundsin, et vorm oli kõva ja sellise tunde pealt võiks kasvõi Veiko Haani endaga isegi jõudu katsuda, aga see on jalgpall."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Üldiselt tegime me kokkulepitud tegevusi. Tuleb ainult edasi töötada ja peamine, et mängijad andsid endast kõik. Vastaste liider sõnas mängu käigus, et pole elus nii väsinud olnud. Ju tegime neil tulemuse saamise väga-väga raskeks. Siit saab ainult rõõmuga edasi minna, parandame koos mängu detaile. Eriti vaja töötada suhtlemisega platsil, mis aitab meid kiirelt täiesti uuele tasemele. Tehniliselt me ei jää kellelegi alla. Laupäeval juba uus mäng ja uus vastane."

Järgmine mäng 7. aprill kell 12:00 Nike Arena Elva, kui vastaseks Tartu FC Helios