FC Elva esindusmeeskonna mängupäeva info

FC Elva kodumängud on koht, kus saavad kokku FC Elva kogukonna liikmed, et tähistada koos mängupäeva kui pidupäeva. Kodumängud pakuvad nii elevust, rõõmu, tähistamisi kui ka aeg-ajalt kurbust ja pettumust ehk üks õige kodumäng on üks emotsioonide virrvarr. Kodumängudel pakume lisaks jalgpalli vaatamise nautimisele ja kaasaelamisele ka tegevusi nii noortele kui täiskasvanutele erinevate tegevuste näol. Kodumängudel on kohal meie kogukonna ettevõtted, kes pakuvad pealtvaatajatele alati head-paremat.
Esindusmeeskond mängib kevade alguses ja sügise lõpus toimuvad mängud meie kunstmuruväljakul Elva Nike Arenal, mis asub aadressil Puiestee 2, Elva. Kui suvi on käes ja muru roheline, suunduvad esindusmeeskonna kodumängud fantastilise atmosfääriga Elva Linnastaadionile, mis asub aadressil Palu tee 1, Elva.

Mängupäev Nike Arena Elva kunstmuruväljakul

Kohale tulemine:  Kodumängule tule jala, jalgrattaga või autoga. Jalgratta saad panna väljaku kõrval asuvasse rattaparklasse (sissepääsust sisse, vasakut kätt) ning auto saad parkida Elva Gümnaasiumi koolimaja ette parklasse.

Sissepääs: Sissepääs avatakse 1 tund enne mängu algust. Sissepääs mängule on tasuta!

Infotelk: Infotelgist saad endale mängu jälgimiseks kaasa haarata mängukava (koosseisude ja mängu tutvustav info) ning istumisaluse, et tribüünilt oleks mõnusam mängu vaadata. Infotelgist on võimalik osta omale euroloosi pilet, mille abil võid võita FC Elva fännitooteid või veelgi parema õnne korral olla üks rattamängu osalistest!

Toitlustus: Toitlustuse punktist saad osta endale head ja paremat näksimiseks või sooja jooki (tee ja kohv). Võta kaasa sularaha!

Mängu ajakava:
15 minutit enne avavilet - lõppeb mängueelne soojendus
5 minutit enne avavilet - mängijad tulevad väljakule
Avavile - mäng algab!
Poolaeg - toimub rattamäg ja Global Soccerstore poolajamäng
15 minutit enne lõpuvilet - lõppeb euroloosi piletite müük
Lõpuvile - euroloosi auhindade loosimine

Global Soccerstore poolajamäng: Mängu poolajal toimub meie toetaja Global Soccerstore poolajamäng, kus proovile pannakse osalejate õnn ja osavus. Osaleda saab igaüks tasuta. Mäng toimub väljakul (Elva Nike Arenal) või väljaku kõrval (Elva Linnastaadionil). Mängu võitja saab Global Soccerstore poolt välja pandud auhinna!

Rattamäng: Koostöös Sportlandiga on FC Elva kodumängude hooaja suurimaks auhinnaks elektriline fatbike jalgratas! Esimese poolaja lõpus loositakse euroloosi ostjate seast välja viis inimest, kes saavad poolajal rattamängu väljakutses osaleda. Kõige kiirem ja osavam väljakutse läbija pääseb edasi rattaloosi. Hooaja lõpus viimasel kodumängul osaleb rattaloosis 17 inimest, kelle vahel loositakse elektriline fatbike jalgratas! NB! Selleks, et oleks võimalus rattamängus osaleda tuleb osta euroloosi pilet enne mängu algust või esimese poolaja jooksul.

Muu oluline:
Mängule ei ole lubatud kaasa võtta alkoholi.
Palume jääda viisakaks nii mängijate, kohtunike, kodumängu korraldustiimi liikmete kui ka teiste pealtvaatajate suhtes.