Esindusnaiskonna kaotusteta seeria pikenes seitsme mänguliseks

FC Elva esindusnaiskond võttis koduväljakul vastu 18 voorus JK Järve. Elva asus kohtumist küll juhtima 1:0, kuid oma eksimusest lasid vastastel peagi viigistada. Kui esimene poolaeg oli võrdne, siis teisel poolajal panid elvakad sisse järgmise käigu ja mäng vajus ühele poole. Sellele vaatama lõid hoopis värava Järve naised, kes nõelasid vasturünnakutega. Nüüd jätkus Elva surve, kuni 87 minutil saadi ka viigivärav kätte, enamaks ei suudetud ja tulemusega 2:2 mäng lõppeski.
10.09.2017 kell 15:00, Nike Arena Elva

FC Elva - JK Järve  2:2 (1:1)
Väravad: 10. Diana Soop, 87. Kirke Mähar - 18. Lika Panova, 59. Evelin Lass
Hoiatused: -
Eemaldamised: - Pealtvaatajaid: 30

FC Elva: Sascya Assak, Kaisa Liina Keps, Egle Tohver, Liisa Tatar, Heleri Rebane, Eneli Õigus, Kätlin Karjus, Christina Vink(46. Daniela Jesin), Kirke Mähar, Liisa Mägi(61. Sandra Kuus), Diana Soop (57. Annika Eek)

Mängujärgsed kommentaarid:

Peatreener Kristjan Moorast: "Kaotasime siit kaks punkti, vastane võitis ühe ja see on reaalsus. Positiivse poole pealt, et suutsime peale esimest ebaõnnestunud poolaega teine poolaeg sisu näidata ja tulime välja lõpus ka kaotusseisust. Karikamängus paneme minema võimsalt kohe esimesest minutist, soovitan vaatama tulla."

Poolkaitsja Kirke Mähar: "Viimased mängud JK Järvega oleme küll võitnud ja ilmselt läksime neid alahinnates peale. Läksime küll kiirelt juhtima, kuid peale viigiväravat vajusime täiesti ära. Selgelt oli näha, et nemad tahtsid seda mängu võita ja meie lihtsalt jooksime kaitses.  Väike motivatsioonikõne poolajal ja mäng oli täiesti meie, kuid õnnest ja ajast jäi puudu." 

JÄRGMINE MÄNG 17 SEPTEMBRIL KELL 15:00 NIKE ARENAL FC KURESSAAREGA.