Esindusnaiskond viigistas kodus Kuressaarega ja kindlustas liigas viienda koha

Teist nädalavahetust järjest võttis naiskond kodus vastu FC Kuressaare. Kui karikamängus tuli tunnistada vastaste paremust, siis seekord lepiti viiki tulemusega 2:2. Sellega kindlustati ühtlasi ka viies positsioon tabelis ja säilitati esiliigas koht ka järgmiseks aastaks
24.09.2017 kell 15:00, Nike Arena Elva

FC Elva - FC Kuressaare  2:2  (0:1)
Väravad: 55. Liisa Mägi, 67. Christina Vink - 44., 69. Marilis Remmel
Hoiatused: 44. Heddi Pruul
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 38


FC Elva: Sascya Assak, Liisa Tatar, Ketlin Štšerbakov, Sofia Matvejev(75. Daniela Jesin), Egle Tohver, Christina Vink, Eneli Õigus, Kirke Mähar(46. Diana Soop), Heleri Rebane, Kätlin Karjus, Liisa Mägi(58. Annika Eek)

Mängujärgsed kommentaarid:


Peatreener Kristjan Moorast: "Taaskord väga võitluslik ja põnev mäng. Kui esimese poolaja kaotasime 0:1, siis teisel poolajal lisasime võimsust taas kõvasti juurde, võimalusi lüüa väravaid oli mitmeid. Surve kandis lõpuks vilja, läksime ette peagi 2:1. Paraku lasime lihtsast eksimusest kohe viigistada. Tuleb siiski rahul olla, mängupilt oli väga korralik ning see viik hooaja lõikes tagas meile esiliigas viienda koha. Viljandisse sõidame nüüd hooaega võidukalt lõpetama."

Ründaja Liisa Mägi: "Oli väga võitluslik mäng, oleks pidanud rohkem väravaid realiseerima, eriti teisel poolajal. Sellegipoolest olid kõik tublid ja me tulime kaotusseisust välja." 
JÄRGMINE MÄNG 15 OKTOOBRIL KELL 15:00 JK TULEVIK JA SUURE-JAANI ÜN, VILJANDI KUNSTMURUL