Esindusnaiskond teenis Esiliigas oma kolmanda võidu

 Eile jätkusid peale puhkust naiste esiliigas mängud ja FC Elva võõrustas JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜN ning võttis peale viigiga lõppenud avapoolaega kindla võidu, tulemusega 3:1.
16.07.2017 kell 13:00, Nike Arena Elva kunstmuruväljak

FC Elva - JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜN  3:1  (1:1)
Väravad: 32. Diana Soop, 80. Daniela Jesin, 90+1. Eneli Õigus - 22. Teisi Toomsalu
Hoiatused: 16. Diana Soop
Eelmadamised: -
Pealtvaatajaid: 36


FC Elva: Sascya Assak, Kaisa Liina Keps, Egle Tohver, Kerlin Lehtla (46. Reili Rehme), Liisa Tatar, Kätlin Karjus, Heleri Rebane (46. Christina Vink), Eneli Õigus, Kirke Mähar (67. Sandra Kuus), Diana Soop, Daniela Jesin


Pildid - Cristel Jakobson 

Pildid - Marleen Mälk 


Mängujärgsed kommentaarid:

Peatreener Kristjan Moorast: "Meie eelmised kolm omavahelist mängu olid lõppenud viigiliselt ja ihkasime seekord kindlasti võitu. Esimene poolaeg näitas selgelt, et on olnud vahepeal mitu nädalat puhkust ja mäng oli väga rabe mõlemalt poolelt. Teisel poolajal hakkasime mängu rohkem domineerima, lõime võimalusi ning mängu lõpus õnnestus kaks rünnakut ka väravaks realiseerida. Vajalikud kolm punkti tabelis, tuleb rahul olla." 

Poolkaitsja Kirke Mähar: "Väga raske on mängida võistkonna vastu, kellele meeldib mängida pikka palli. Teisel poolajal suutsime sellega harjuda ja mängisime oma mängu lõpuni ning sealt need väravad tulidki."


NAISKONNA JÄRGMINE MÄNG TOIMUB 30. JUULIL, KUI ME OLEME VÕÕRUSTAJATEKS TALLINNA FC FLORA DUUBEL NAISKONNALE. 

Näeme staadionil!