Esindusnaiskond koduväljakul taas võidukas

FC Elva naiskond võttis koduväljakul vastu JK Tulevik ja Suure-Jaani ühendnaiskonna. Esimesel poolaeg lõppes 2:1, teisel poolajal oli mõlemale poole ohtralt võimalusi, kuid neist realiseerida suutsid kumbki ühe ja tulemusega 3:2 kohtumine lõppeski ning Elva naiskond sai oma hooaja seitsmenda võidu. Tabelis hoitakse hetkel kindlalt 5 kohta.

03.09.2017 kell 13:00, Nike Arena Elva kunstmurul

FC Elva - JK Tulevik ja Suure-Jaani ÜN  3:2  (2:1)
Väravad: 20. Kirke Mähar, 35. Eneli Õigus, 86. Diana Soop - 45., 87. Teele Toomsalu
Hoiatused: -
Eemaldamised: -
Pealtvaatajad: 18

FC Elva: Eneli Mossin, Kaisa Liina Keps, Egle Tohver, Sofia Matvejev(55. Diana Soop), Kätlin Karjus(55. Annika Eek), Eneli Õigus, Kirke Mähar( 64. Liisa Mägi), Daniela Jesin(46. Christina Vink), Heleri Rebane, Kerlin Lehtla

Mängujärgsed kommentaarid:

Peatreener Kristjan Moorast: mäng algas selgelt meie domineerimisega ja selle tulemusena olid ka väravad ajaküsimus. Asudes juhtima 2:0, tegid vastased mõned taktikalised muudatused ja see tekitas meile probleeme ning poolajal viimastel sekunditel ka lasime ühe tagasi lüüa. Teine poolaeg oli mäng vägagi lahtine ja võimalusi jagus mõlemale poole. Lõpuks magus võit 3:2. Kui Kuressaares näitasid tüdrukud suurepärast võistlusvaimu, siis täna pean kiitma väga hea palliga mängu ees, super oli kohe vaadata, kuidas palli liigutati.

Kaitsja Sofia Matvejev: Täpselt ei teadnud, mida mängust oodata, kuna eelmine kord ma ei mänginud. Mäng ei olnud kerge, aga samas ei olnud ka väga raske, domineerisime ise palliga rohkem. Vastased panid tihti pika palli ette, lootes, et nende tipuründaja lööb värava, kaks lõigi, kuid meie lõime kolm ja tuleb seisuga rahul olla.