Esindusnaiskond kaotas kindlalt FC Flora ll'le

Naiskond võttis koduväljakul vastu FC Flora II naiskonna ja pidi kindlalt tunnistama vastaste paremust, mäng lõppes tulemusega 0:6.

0.07.2017 kell 15:00, Nike Arena Elva kunstmuruväljak

FC Elva - FC Flora II  0:6  (0:2)
Väravad: 38., 77., 86. Triin Väljataga, 45. Getter Saar, 52. Sandra Plauberg, 71. Maarrit Sarjas - Nõmme
Hoiatused: -  
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 14

FC Elva: Sascya Assak, Sandra Kuus (46. Solveig Paju), Liisa Tatar, Reili Rehme, Sofia Matvejev (66. Eneli Mossin), Egle Tohver, Diana Soop, Kirke Mähar, Daniela Jesin, Eneli Õigus, Heleri Rebane

Mängujärgsed kommentaarid:

Peatreener Kristjan Moorast: "Sellise vastase vastu nagu Flora II jätab meil mõne olulise mängija puudmine kõva jälje, kuid ainult selle taha ei poeks. Flora II domineeris mängu enamus ajast ja meie proovisime pigem ehitada oma mängu kontradele, kahjuks täna ei realiseerinud me ühtegi oma võimalust. Pead norgu ei lase, kolmapäeval sõidame juba Kuressaarde, et pakkuda seal korralik lahing. "

Kaitsja Sandra Kuus: "Mäng oli väga kiire tempoga, juba esimestel minutitel oli näha, et tuleb raske mäng, isiklikult pidin kõvasti pingutama, et mängust mitte maha jääda. Väljakul oli näha, et Flora II naiste koostöö sujus hästi ja, et mängijad on neil väga tehnilised ning see tõi neile kindlalt 3 punkti. Peame selle unustama ja keskenduma juba järgmisele mängule."

JÄRMINE MÄNG VÕÕRSIL 2 AUGUSTIL FC KURESSAAREGA.