Esindusnaiskond alustas hooaega viigiga

Esindusnaiskond kohtus  võõrsil Nõmme Kalju FC naiskonnaga. Mäng lõppes tulemusega 1:1. Elva poolelt saatis palli võrku ründaja Liisa Mägi. 
15.04.2018 kell 17.00 Hiiu kunstmurustaadion 
Nõmme Kalju FC - FC Elva 1:1 (1:0)
Väravad: 7' Emilia Koger - 88' Liisa Mägi
Hoiatused: -
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 25

Mängujärgsed mõtted: 

Kaitsja Rahel Repkin: "Mängu algus oli alguses kindlasti ettevaatlik ja kõik ei tulnud välja nii, nagu oleks võinud. Samas iga minutiga läks asi järjest paremaks. Enamasti hoidsime meie palli ning vastased üritasid pikkade pallidega kontraid tekitada. Vastaste värava all oli meil väga palju võimalusi, kuid realiseerimine ei olnud parim. Peale 0:1 kaotusseisu ei andnud meie tiim absoluutselt alla ning pani just iga hetkega täiega juurde. Lõpus läks asi üsna tuliseks ning kaugel polnud ka 2:1 värava löömine."

Peatreener Jürgen Kuresoo: "Mängu algus oli rabe. Eksisime palju lihtsate söötudega ja kiirustasime olukordades kus oli vaja palli oma võistkonnal hoida ja kannatlikult loogilisi lahendusi leida. Vastane karistas ka 7. minutil meie ebakindluse ära ja asus mängu juhtima. Poolaja keskpaigast saime juba oma mängu paremini käima ja tekkis mitmeid väga häid väravavõimalusi, aga poolaja pausile läksime ikkagi minimaalses kaotusseisus. Teisel poolajal suutsime mängu kindlalt domineerida ja tekitada palju teravusi läbi äärte. Mängu 88. minutil leidis Egle Tohver hea sööduga Liisa Mägi, kes sel korral ei eksinud ja mänguseisu 1:1 viigistas. Rahule võib jääda sellega, et naiskond võitles lõpuni ja mängupilt muutus mängu käigus järjest paremaks. Siit on hea edasi minna ja järgmisel nädalal saame juba esimeses kodumängus panna end proovile esiliiga ühe soosiku Flora II võistkonna vastu."


Naiskonna järgmine mäng toimub Nike Arena Elval Flora duubli vastu 22. aprillil.

OLE KOHAL!