Esindusele magus võit Welco vastu

27. voorus sõitsid meile külla Tartu JK Welco mehed. Elva meeste õnneks lõid vastased juba mängu alguses omavärava, 22 minutit hiljem lõi Ats Joandi seisuks 2:0 ja selle tulemusega mäng lõppeski. 

FC Elva - Tartu JK Welco 2:0 (2:0)
7. ov. Allan Pilvet, 29. Ats Joandi

Hoiatused: 44. Tarvo Timm, 68. Ats Joandi, 90. Kristo Kolesnitšenko - 15. Kaarel Torop, 75. Karl Joosep Mark, 90. Marten Kihho
Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; muru väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 185

Elva: Arvo Käkk, Henri Härm, Veiko Kütt, Karl Bussov, Mihkel Kuresoo, Tarvo Timm (64. Raido Kuus), Ats Joandi, Veiko Maidla (74. Hans-Hendrik Karro), Andris Altsaar (46. Tarvo Laurson), Jürgen Kuresoo, Paul-Feliks Frei (81. Kristo Kolesnitšenko).
Varus: Gero Mekk, Hans-Hendrik Karro, Tarvo Laurson, Raido Kuus, Rando Kuus, Kristo Kolesnitšenko, Deniss Samoilov.Mängujärgsed kommentaarid:

Ründaja Paul-Feliks Frei: "Mõlemal võistkonnal oli oma võimalusi, kuid meil oli piisavalt õnne ja osavust, et lüüa kaks ära ja jätta enda värav puutumatuna."

Peatreener Veiko Haan: "Saime raske aga väga vajaliku võidu. Eriti magus, et see tuli Tartu JK Welco vastu, kes on meie lähim konkurent juba mitmendat hooaega. Väga hea meel on ka selle üle, et suutsime kaitses nulli hoida."

ESINDUSMEESKONNA JÄRGMINE LIIGAMÄNG TOIMUB 7. SEPTEMBRIL, KUID SEEKORD ON VÕÕRUSTAJA ROLLIS TARTU JK WELCO.