Esindus viigistas kodus Welcoga

          Jürgen Kuresoo hooaja esimeses mängus Welco vastu aktsioonis/Foto: Cristel Jakobson

Esiliiga 21. voorus ja FC Elva jalkafesti raames viigistas FC Elva esindusmeeskond kodus Tartu JK Welcoga 0:0.
Enne mängu: 

Meie peatreener Veiko Haan: "Lubab väga palavat ilma, mis on väljakutseks kõigile. Loodame, et plats on hea, et meestel jätkub jõudu ja fännidel jaksu võidu koju toomiseks."

Meie universaalne mängumees Karl Bussov: "Käime staadioneid mööda, lähme tallame varvaste peal. Ta ei tea mida öelda, kollases mees platsi peal. Näitab meile suunda Haani kiilas pea. Siia platsile kuulda ei ole midagi! Jalkafesti aeg on jälle käes. Näeb lahingut ja kuuleb Smilersit. Rohkem polegi vaja!"

Vastasmeeskonna peatreener Yusuf Erdogan: "Elva vastu mängimine on justkui mõni pikk ja tugev mees prooviks sind valuvõttesse võtta ja vee alla tõmmata. Mida rohkem sa vastu paned, seda kiiremini sa ära väsid. Samas aga imestad selle üle, et pall on kogu aeg õhus: pika palliga mängitakse nii lahtilööke, karistuslööke, nurgalööke kui ka audi sisseviskeid. Kõik on pikad pallid ja pallist on kohe päris kahju, sest ta ei näegi rohelist väljakut eriti ja saab alati väga tugevaid lööke. Hindame väga seda, et Elva on ekstra meie jaoks organiseerinud oma suvise festivali ja anname endast parima, et olla toredad külalised."

Külaliste kaitsemängija Markus Herman Tiik: "FC Elva taktikaline geenius Veiko Haan on see hooaeg oma meeskonna väga hästi mängima pannud, mistõttu ootab meid ees väga raske mäng. Loodetavasti on pall ümmargune ja suudame võõrsil head mängu näidata!"

Läks!

Kasutaja FC Elva foto
           FC Elva koosseis mänguks 


FC Elva jalkafesti raames ei tahtnud Elva kindlasti punkte Welcole kaasa anda. Esimesel poolajal oli Elva rohkem palliga, kuid enda võimalusi väravaks ei realiseerinud. Welco oli mõnel korral ohtlik, kuid peamiselt Elva enda eksimuste tõttu.

Teisel poolajal süvenes Elva surve, mitmed poolvõimalused ning ohtlikud olukorrad kahjuks edu ei toonud. Kapten Jürgen Kuresoo haaras ohjad ning enda oskustega lõi mitmeid olukordi, ka mängu viimastel sekunditel tegi Jürgen suurepärase etteaste, aga taaskord jäi kahjuks natukene puudu.

FC Elva - Tartu JK Welco 0:0 (0:0)

Hoiatused: 22. Andres Joosep, 39. Priit Peedo, 48. Oskar Pedosk
Mänguolud: +28, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 377
Peakohtunik: Jagnar Jakobson
Abikohtunikud: Kaur Lillipuu, Margus Leedo

Elva: Karl Kruus, Kaarel Tinn, Martin Thomson, Veiko Kütt, Mihkel Kuresoo (58. Tarvo Timm), Nikita Karasjov (65. Deniss Samoilov), Andris Altsaar (77. Karl Bussov), Ats Joandi, Jürgen Kuresoo, Paul-Feliks Frei (84. Remi Kõivik), Veiko Maidla (57. Raido Kuus).
Varus: Arvo Käkk, Rando Kuus, Karl Bussov, Deniss Samoilov, Tarvo Timm, Remi Kõivik, Raido Kuus.

Welco: Edgar Leht, Kristjan Laur, Markus Herman Tiik, Mirko Nõmmsalu, Andres Joosep, Kevin Ingermann, Oskar Pedosk (74. Hendrik Vellama), Marten Kihho, Georgi Ivanov, Priit Peedo (77. Johannes Theodor Kollist), Rain Näkk (88. Oliver Vare).
Varus: Rudolf Stenar Saluoks, Hendrik Vellama, Johannes Theodor Kollist, Oliver Vare.


FC Elva tänab kõiki, kes meeskonnale kaasa elasid ning ürituse meeldejäävaks tegid! Järgmine esinduse mäng toimub 4. augustil Tallinnas, kui külla sõidetakse Nõmme Kalju U21 meeskonnale! Mängu avavile kell 19:00!