Esindus teenis kodus punkti (Video väravatest+galerii!)

Mängu parim Veiko Kütt aktsioonis/Foto: Cristel Jakobson


Esiliiga kaheksandas voorus võõrustas FC Elva esindusmeeskond Tallinna FCI Levadia U21 meeskonda. Mäng lõppes 1:1 seisuga.
Enne mängu asus Elva Esiliiga tabelis neljandal kohal koos üheksa punktiga, neljas positsioon säilitati ning kümme punkti tabelis kirjas. Levadia meeskond alustas vooru seitsmendalt kohalt ning samuti säilitas enda koha, punkte peale Elvaga mängu neil kaheksa.

Meie peatreeneri Veiko Haani kommentaar: "Oleme praegu lainel, kus juba 3 mängust järjest oleme saanud punkte. Peame hoidma seda hoogu ja tahame samas enda fännidele pakkuda häid emotsioone."

Meie noor pallivõlur Hans-Hendrik Karro enda eeposega: "Kodumäng saab tähendada ainult üht - võitlus iga hinna eest. Mehed on kevadväsimusest vabad, purakat jagub, egas midagi kui teeme levadiastele nukra Lõuna-Eestis käigu ja fännidele rõõmu. Tulge vaatama, kui ei usu!"

Külaliste peatreener Vladimir Vassiljev rääkis samuti: "Kahes eelmises mängus saime oma kaitse korralikult toimima, kuid paraku ei suutnud me kohtumises Keila JK-ga oma väravavõimalusi realiseerida. Eelseisvas mängus FC Elvaga peame taas kaitses kindlalt tegutsema, väravamomente looma ja väravaid lööma. Oleme mänguks valmis ning anname endast kõik, et võiduga koju tagasi pöörduda."

Vastaste mängija Andreas Kevin Põldvee teadis, et lihtsat ei tule: "Viimased nädal-paar on tulnud kõik väga raskelt, meeskond on kohati liimist lahti olnud. Elvas ei tule kindlasti kerget mängu, anname kõik, mis meil anda on ja loodame sealt naasta koju kolme punktiga."


Läks!


Kasutaja FC Elva foto
FC Elva koosseis mänguks

Mäng oli esimesest minutist tasavägine, palju õhuduelle ja väga agressiivne algus. Seitsmendal minutil kasutasid vastaste kiired ründajad ära meie lohakuse kaitses ning asusid kindla löögiga kohtumist juhtima. Elva hakkas alles tempot lisama, kui karistuslöögist suutis õnnetult vastaste mängija palli omaväravasse suunata. Mängu  tegid mitmel juhul põnevaks vastaste kaitseliin, kes panid pidevalt oma mehi surve alla ja sundisid eksima. Midagi üliohtlikku kumbki sats enam korda ei saatnud ning mängu skoor jäi ka peale lõpuvilet tuttav 1:1.


21. aprillil kell 13.00 Nike Arenal Elvas

FC Elva - Tallinna FCI Levadia U21 1:1 (1:1)
12. ov. Artjom Volkov - 7. Devid Lehter

Hoiatused: 66. Kaarel Tinn, 90+2. Mihkel Kuresoo - 70. Artjom Volkov, 90. Artjom Kovrigin
Mänguolud: +9, pilves, tuuline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 143
Peakohtunik
: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Ahti Lepp, Jaanus Allas

Elva: Arvo Käkk, Mihkel Kuresoo, Veiko Kütt, Rando Kuus, Henri Härm, Tarvo Timm (68. Remi Kõivik), Kaarel Tinn, Ats Joandi, Nikita Karasjov (70. Hans-Hendrik Karro), Jürgen Kuresoo, Karl Tammeorg (60. Andris Altsaar).
Varus: Karl Kruus, Remi Kõivik, Hans-Hendrik Karro, Raido Kuus, Andris Altsaar.

Levadia U21: Armands Aparins, Mark Edur, Artjom Volkov, Moorits Veering, Alan Mones, Aleksandr Ossipov (86. Artjom Kovrigin), Daniil Petrunin (68. Artur Holodov), Nikita Tjumentsev, Devid Lehter, Artjom Ostrovski (68. Karl-Hendrik Freiberg), Erik Utgof (86. Maksim Voltškov).
Varus: Artjom Kovrigin, Andreas Kevin Põldvee, Artur Holodov, Maksim Voltškov, Karl-Hendrik Freiberg.


Mängu parimaks valitud Veiko Kütt rääkis mängust: "Võrdsete võimalustega mäng. Oli meil häid võimalusi ja neil, nemad lõid ees ühe ja endale ka ühe. Taga nulli polnud, 100% rahul ei saa olla, aga mängupilt on aina paranenud, selle üle on hea meel."Cristel Jakobsoni 
tehtud pildid mängust:
https://photos.google.com/share/AF1QipMahpUXe4ycwnP_vIsnPjP0U434GkiVYQBe0kVz6ROjfBMS8iaFq1G7mHHM89PJOQ?key=V2ZaZldhcGFUMmJwNHlGaVpwU3VNemJ6SzVlV19R


Järgmine mäng toimub 28. aprillil Rakveres, kui külla sõidetakse kohalikule Rakvere JK Tarvale!