Esindus noppis taas kolm punkti

Veiko Kütt ja Mihkel Kuresoo aktsioonis/Foto: Liina Ivask

Esiliiga 12. voorus alistas FC Elva esindusmeeskond kodus Keila JK tulemusega 3:0.
Enne mängu

Meie peatreener Veiko Haani kommentaar: "Hooaja esimene murumäng on kindlasti oluline koht, kus näidata head keskendumist uutes tingimustes. Oluline on ka lähedase konkurendi vastu teenida kolm punkti."

Meie keskväljamaestro Hans-Hendrik Karro mõtted: "Lühikese aja jooksul on olnud ja on tulemas palju mänge, mis jätab taastumiseks ning treenimiseks vähe võimalusi. Kindlasti tuleb kahe võrdse võistkonna heitlus, kus määravaks saavad pisiasjad. Kui väldime individuaalseid eksimusi, siis on ka tulemus meie jaoks positiivne. Elva publik ootab ja väärib emotsionaalseid lahinguid ning antud mäng tõotab tulla just selline."

Läks!

FC Elva koosseis mänguks

FC Elva - Keila JK 3:0 (1:0)
43. Tarvo Timm, 46. Paul-Feliks Frei, 73. ov. Toomas Kelo

Hoiatused: 28. Tarvo Timm - 24. Tiit Tikenberg, 43. Marko Mõek, 80. Martin Uusla
Mänguolud: +17, päikseline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 221
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Sander Sepp, Thor Vaas

Elva: Karl Kruus, Henri Härm, Veiko Kütt, Martin Thomson, Mihkel Kuresoo (65. Rando Kuus), Tarvo Timm, Hans-Hendrik Karro, Andris Altsaar, Nikita Karasjov (70. Naatan Siimeon Tamm), Remi Kõivik (60. Tarmo Kerro), Paul-Feliks Frei.
Varus: Christopher Toom, Naatan Siimeon Tamm, Rando Kuus, Raido Kuus, Karl Tammeorg, Tarmo Kerro.

Keila: Kermo Kiiler, Martin Uusla, Toomas Kelo, Tiit Tikenberg, Kristjan Jürgenson (77. Heigo Kosemets), Egon Mõek, Marko Mõek, Oliver Suur, Ronald Viisimaa (67. Rasmus Lumiste), Ralf Friedemann, Robert Indrek Pangsepp (46. Carl Kalju).
Varus: Heigo Kosemets, Carl Kalju, Karl Vahisalu, Rasmus Lumiste.Mäng läbi Liina Ivaski objektiivi: https://photos.app.goo.gl/Da3wkBQqgj3YjZnN6