Esindus naases pealinnast napi kaotusega

              Nikita Karasjov aktsioonis/Foto: Cristel Jakobson

Esiliiga 31. voorus kaotas FC Elva esindusmeeskond võõrsil Tallinna FCI Levadia U21 meeskonnale tulemusega 1:2.
Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan: "Kuna Levadia noored said viimases mängus suure kaotuse, siis meie vastu tahavad nad kindlasti kodus ennast tõestada. Meie seevastu saime viimases mängus Levadia noortega hirmsa "sauna" kodus ja tahame ka ennast nende vastu rehabiliteerida ja jätkata head hoogu, mille oleme septembris saavutanud."

Meie keskkaitsja Martin Thomson: "Levadia on üks kolmest võistkonnast, kellest me pole sel hooajal veel jagu saanud. Vaadates meie eelmist omavahelist kohtumist ning nende viimase aja vormi tundub tegu väga keerulise ülesandega, aga jalgpallis on kõik võimalik."

Levadia treener Vladimir Vassiljev: "Elva pole kaotanud viimastes 6 mängus ja näitab väga stabiilset jalgpalli võites kahte tugevat vastast: nii Florat kui ka Welcot. Viimane omavaheline mäng jäi meie kasuks, kuid seekord me kindlasti ei oota sama mängu ja oleme kindlad, et Elva tuleb Maarjamäele võitma. Peale tänast Rakvere kaotust on nii meil kui ka Elval võimalus oma kohta paremaks muuta. Läheme võitlema ja näitama ilusat ning tulemuslikku jalgpalli!"

Kodumeeskonna mängija Erik Utgof: "Pärast viimases mängus saadud suurt kaotust Maardu Linnameeskonnalt tahame end rehabiliteerida. FC Elva on tugev vastane, kuid me valmistume ja keskendume mänguks maksimaalselt ning tahame anname endast maksimumi, et kolm punkti välja võidelda."

Läks!

Vihmases ja tuulises Tallinnas võttis Levadia ohjad enda kätte juba alguses, Elvale erilist ruumi ei jäetud, kuid mõned kiirrünnakud ka Elva üles võttis. 12. minutil mängisid võõrustajad endale välja teenitud värava. 37. minutil enda edu duubeldati. Mäng tundus liikuvat Levadia kätte täielikult, kui 40. minutil pääses Paul-Feliks Frei vastase kaitseliini taha jooksu ning ta kukutati, karistuseks sai vastaste keskkaitsja punase kaardi ning Elva võttis ohjad endale.

Teisel poolajal algas Elva tulevärk, mängiti palliga ningloodi võimalusi. Ründeosakond sai vastaste väravavahti proovida, kuid edutult. 69. minutil söötis Henri Härm palli Jürgen Kuresoole, kes omakorda pani hea palli Freile, kes pidi palli vaid võrku toksama. 1:2 ning Elva oli mängus tagasi. Hoolimata 100% võimalustest ning täielikust domineerimisest ei suutnud Elva enda jaoks mängu seisu kallutada.

Levadiaga mäng jäi sel hooajal viimaseks Tarvo Timmile, kes nüüdseks magab oma esimesi öid Kaitseväe mugavatel naridel. FC Elva tänab Tarvot antud panuse eest ning ootame Sind juba tagasi!

                Jürgen Kuresoo kodumängus Levadia vastu/Foto: Cristel Jakobson

30. septembril kell 13.00 Maarjamäe staadionil

Tallinna FCI Levadia U21 - FC Elva 2:1 (2:0)
12. Erik Utgof, 37. Markus Vaherna - 69. Paul-Feliks Frei

Hoiatused: 54. Mark Edur, 90+3. Anton Krutogolov
Eemaldamine: 40. Moorits Veering
Mänguolud: +10, pilves uduvihmane ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 13
Peakohtunik: Martti Pukk
Abikohtunikud: Riivo Stolts, Lauri Salei

Levadia U21: Andreas Kevin Põldvee, Mark Edur, Andrei Grigorjev, Moorits Veering, Martin Käos, Jevgeni Gurtšioglujants, Vladimir Malinin, Karl Rudolf Õigus (46. Alan Mones), Markus Vaherna, Anton Krutogolov, Erik Utgof (87. Gleb Ignatenko).
Varus: Daniel Mamajev, Alan Mones, Artur Holodov, Gleb Ignatenko.

Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus, Naatan Siimeon Tamm, Martin Thomson, Henri Härm, Tarmo Kerro (67. Remi Kõivik), Nikita Karasjov, Ats Joandi (46. Deniss Samoilov), Tarvo Timm, Jürgen Kuresoo, Paul-Feliks Frei.
Varus: Karl Kruus, Deniss Samoilov, Remi Kõivik, Romet Pastak.


FC Elva esindusmeeskond mängib oma  järgmise mängu 7. oktoobril kodus, kui pealinnast sõidavad külla Tallinna Kalevi U21 meeskonna mehed. Mäng toimub Elva linnastaadionil ning avavile on kell 13:00!