Esindus liikus karikavõistlustel uute vooru

           FC Elva esindusmeeskond mängus Maardu vastu/Foto: Cristel Jakobson

FC Elva esindusmeeskond alistas Eesti karikavõistluste 1/32 finaalis FC Eston Villa tulemusega 4:0 ning liikus järgmisesse vooru.
Enne mängu:

FC Elva peatreener Veiko Haan: "Kuna käimas on väga tihe mängudeperiood, siis seekord anname rohkem mänguaega nendele mängijatele, kes viimasel ajal on saanud vähem mängida. Sellest hoolimata peame minema mängule kogu keskendumisega ja tahame koju tagasi sõita võiduga."

Meie universaalne mängumees Karl Bussov: "Karikamängud on alati salakavalad. Kuuldavasti peame ka kilekottidega raha kaasa võtma, et üldse Sõle halli sisse saaks. Võimalik, et koti suu tuleb avada juba Tallinna piiril, sest pealinnas pole midagi tasuta."

Läks!

FC Elva oli tasemelt kohe alguses üle, domineeriti ning oldi teravad, kuid viimane käik oli puudu. Samas ka vastane polnud istuma tulnud ning motivatsiooni jagus, loodi teravust, kuid mitte piisavalt, et ohustada Elva väravat märgatavalt. Esimesel poolajal saime küll mõned head momendid, aga realiseerimisest jäi vajaka.

Teisel poolajal jätkas Elva näljasemalt, vastane väsis ning 69. minutil löödi mängu esimene värav Tarvo Timmi esitluses. Elva sai pinged maha ning juba järgmisel rünnakul otsustas Jürgen Kuresoo mängu võitja. Elva jätkas üritamist ning mõlemad skoorijad said korra veel jala valgeks, 4:0 tulemusega mäng ka lõppes.

Tallinna FC Eston Villa - FC Elva 0:4 (0:0)
69., 89. Tarvo Timm, 70., 90. Jürgen Kuresoo

Hoiatused: -
Pealtvaatajaid: 19
Peakohtunik: Jakob Tjurlik
Abikohtunikud: Tauno Rämson, Jana Pipar

Eston Villa: Roland Rink, Marko-Alari Lont, Mattias Läänesaar, Ranner Pak, Marko Hinn, Aleksandr Berg (69. Kaspar-Joel Elias), Oskar Aksiim (76. Michail Koutroupis), Mihkel-Matteus Luik, Karl Eric Oja, Kristo Linder (87. Uko-Aija Heintalu), Norman Leemets.
Varus: Essu Heintalu, Kaspar-Joel Elias, Michail Koutroupis.

Elva: Karl Kruus, Henri Härm, Naatan Siimeon Tamm, Martin Thomson, Remi Kõivik, Kristo Kolesnitšenko (46. Tarvo Timm), Karl Bussov (64. Karl Tammeorg), Hans-Hendrik Karro, Nikita Karasjov, Jürgen Kuresoo, Ats Joandi.
Varus: Tarvo Timm, Karl Tammeorg.

           Kaks väravat löönud Jürgen Kuresoo/Foto: Cristel Jakobson

Uues voorus saime loosiga vastu Viimsi JK! Mäng toimub 16. augustil Viimsi Keskkooli staadionil kell 19!