Esindus leppis Tallinna Kalevi duubliga viiki 


Pilt tunamulluse hooaja mängust Tallinna Kaleviga/foto: Cristel Jakobson

Esiliiga 3. vooru kohtumises mängisid FC Elva ja Tallinna Kalevu U21 meeskonnad 0:0 viiki.

Esmalt andis enda panuse mängu ilmataat, nimelt tõsteti mängupaik Kalevi kunstmurustaadionilt jää tõttu ümber Sportland Arenale ning mängu algus nihkus tunni võrra varasemaks - algusvile anti kell 12:00. Tegemist oli siiski Kalevi kodumänguga, mida lihtsalt ei peetud nende koduväljakul.

Enne vooru algust hoidis Elva Santosega mängust haaratud kolme punktiga tabelis teist kohta, Kalev võttis esimesest voorust kaasa viigipunkti Rakvere Tarva vastu. 

Enne mängu

Vastaste peatreener Daniel Meijel: "Plats on kahjuks jääs ja ohtlik, loodame mängida normaalsetes tingimustes (võib ka hallis). Peale seda vooru jääb veel 34 vooru mängida, pole soovi kedagi lõhkuda."

Kalevi keskpoolkaitsja Reinhard Reimaa: "Hooaja esimene õige kodumäng, tahame 3 punkti koju jätta."
(Kommentaarid olid antud enne mängukoha muutmist - K.K)

FC Elva peatreener Veiko Haan oli jutukas ning enesekindel: "Esimesest mängust saime kaasa väga head emotsioonid. Oluline selle pealt edukalt edasi liikuda, enda mängu veel parandada ja muutuda järjest enesekindlamaks. Vastase mängu analüüsides jäi silma, et tegutsevad väga organiseeritult ja meeskondlikult, nii kaitses kui ka rünnakul, nii et midagi kerget ei saa meie jaoks olema. Loodame, et väljak võimaldab näidata head mängu, kõikidele fännidele, kes kaasa elama tulevad."

Meie kaitsja Karl Bussov oli laululembeline: "Sõit sõit Tallinna. Mis sinna minna. Väravaid lööma, punkte koju tooma. Loodame näidata head mängu, kas sellega ka võidame, ei tea!"

MINEK!

Kasutaja FC Elva foto
FC Elva algkooseis ja kogu meeskond mänguks

Mäng oli kinnine, võimalusi mõlemalt poolt vähe. Kunstmuruväljak tegi kohati karuteeneid, mille tulemusel oli ebameeldivaid pallikaotuseid kui ka sööduvigu. Võimuvõitlus käis keskväljal, aga võitjat seal ei selgunud. Domineerivat meeskonda polnud, prooviti enda mänguplaani korda saata kuid edutult. Mängu kõige ohtlikum olukord oli teisel poolajal, kui Kalevi mängija tegi kaugelt pealelöögi, mis maandus Elva värava latis.

11. märtsil kell 12.00 Tallinna Sportland Arenal

JK Tallinna Kalev U21 - FC Elva 0:0 (0:0)

Hoiatused: 64. Freddie Heinmaa, 79. Kaspar Tilga - 84. Tarmo Kerro, 88. Remi Kõivik
Mänguolud: +2, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 22
Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Andres Jahimaa

Kalev U21: Kaspar Laur, Daniil Ševjakov (90. Deniss Maksimenko), Mikk Kruusalu, Reinhard Reimaa, Juhan Jakobson, Brandon Bachmann (74. Franz Rannala), Silver Alex Kelder, Freddie Heinmaa, Kaspar Tilga, Karl Andre Vallner, Kirill Dmitrijev.
Varus: Stiven Raider, Deniss Maksimenko, Franz Rannala, Kenlou Laasner, Herman Koppel, Sander Pomjalov, Mooses Leinštrep.

Elva: Arvo Käkk, Henri Härm, Veiko Kütt, Martin Thomson, Mihkel Kuresoo (74. Remi Kõivik), Tarvo Timm (62. Tarmo Kerro), Kaarel Tinn (71. Rando Kuus), Nikita Karasjov (65. Hans-Hendrik Karro), Ats Joandi, Jürgen Kuresoo, Raido Kuus (60. Karl Tammeorg).
Varus: Hans-Hendrik Karro, Tarmo Kerro, Remi Kõivik, Rando Kuus, Karl Tammeorg.

 

Peatreener Veiko Haani mängujärgne kommentaar: "Kinnine mäng, kaitses olid mõlemad meeskonnad head. Kahju on, et rünnakul jäime liialt tagasihoidlikuks. Palju võitlust ning oleme kogemuse võrra rikkamad."

Mängu parimaks valiti peatreeneri poolt meie värvavaht Arvo Käkk, kes hoidis taga nulli teist mängu järjest: "Enamus mängust käis kõva pusimine keskväljal, sellega kumbki võistkond vastaste värava alla tihti ei jõudnud. Pärast 90 minutit lahkuti staadionilt väravaid löömata. Järgmine nädal samal ajal samas kohas proovime juba uusi vastaseid alistada."

Järgmine kohtumine toimub 18. märtsil taas kell 12:00 Tallinnas Sportland Arenal, vastaseks FC Flora U21 võistkond! Ootame sind toetama!