Esindus kaotas tulises mängus Tammeka U21-le

Esiliiga üheksandas voorus kaotas FC Elva esindusmeeskond Tartus Tammeka U21 meeskonnale skooriga 0:1. Tuliseks tegi mängu kohtuniku poolt jagatud kolm punast kaarti.

Meie mehed peale kodumängu Levadia U21 vastu/Foto: Cristel Jakobson
Enne mängu:

Tammeka treener Marti Pähn: "Võit Welco üle näitas, et suudame mänge võita. Kindlasti andis see meile enesekindust juurde, mida tahame ka Elva vastu realiseerida kolmeks punktiks"

Tammeka väravavaht Carl Kaiser Kiidjärv: "Teine derbihõnguline mäng järjest. Welcoga mängus suutsime läbi hooaja näidatud korraliku mängupildi ka heaks tulemuseks realiseerida. Oleme poistega väga motiveeritud Lõuna-Eesti duellis oma paremust näitama."

Meie peatreener Veiko Haan : "Mänguanalüüside põhjal tundub, et Tammeka noored on kvaliteedilt paremad, kui koht liigatabelis näitab. Sellest lähtuvalt on oodata rasket mängu."

Meie legendaarne keskkaitsja Veiko Kütt: "Tammeka noortel on piisavalt kvaliteeti, et teha mäng võitluslikuks ja nauditavaks. Anname endast kõik, et peale mängu saaks pea püsti Sepalt koju minna."

Läks!

Kasutaja FC Elva foto
Meie koosseis Tammeka U21 vastu

Nagu ka enne mängu mainiti, siis derbihõnguline kohtumine pidi kujunema raskeks mõlemale poolele. Mängu algus oli luusiv, meie mängisime rohkem palliga, kuid võimalusi esialgu ei loonud. Pigem sai Tammeka kontrarünnakutest ja standardolukordadest proovida, siiski samuti edutult. Tammeka tegi esimesel poolajal ühe ohtlikuma löögi raami, selle püüdis meie väravavaht Karl Kruus. Meie poolelt tegi enim teravust Paul-Feliks Frei, pikad driblingud ning spurdid olid ohtlikud, aga väravat me ei suutnud lüüa. Avapoolaeg lõppes 0:0 seisul, see oli igati aus tulemus.

Teisel poolaja algus sai meie jaoks saatuslikuks, standardolukorrad olid ohtlikud. 53. minutil polnud meil õnne ning pealöök maandus napilt üle meie värava joone. 58. minutil teenis vastane punase kaardi, sukeldumise eest teise kollase ehk kokku punase kaardi, see tähendas, et vähemalt 30 mänguminutit saime mängida ühe-mehelises enamuses. Algas meie domineerimine, tsenderdused ning pikad pallid vastase liini taha olid ohtlikud, aga mitte piisavad. 84. minutil sai Tammeka teisegi punas kaardi, meie mehi oli nüüd väljakul kaks rohkem. Kahjuks ei suudetud enda ülekaalu maksma panna. 90. minutil sai meie Markus Lokk samuti enda teise kollase ja kokku punase kaardi, tegemist oli absoluutse vale otsusega kohtuniku poolt, kahjuks see enam midagi ei muuda. Mängu lõpuminutid olid tulised, aga lõpuvile kõlades oli skoor siiski meie jaoks negatiivne - koju tuli sõita 0:1 kaotusega.

4. mail kell 13.00 Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul

Tartu JK Tammeka U21 - FC Elva 1:0 (0:0)
53. Daaniel Maanas

Hoiatused: 33., 58. Patrick Genro Veelma, 78., 84. Markus Kontkar, 90+4. Carl Kaiser Kiidjärv - 19., 90. Markus Lokk, 38. Nikita Karasjov, 52. Naatan Siimeon Tamm
Eemaldamised: 58. Patrick Genro Veelma, 84. Markus Kontkar - 90. Markus Lokk
Mänguolud: +9, vahelduva pilvisusega ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 113
Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Reigo Teearu, Andrus Õun

Tammeka U21: Carl Kaiser Kiidjärv, Daaniel Maanas, Ats Toomsalu, Mikk Raid, Sander Künnapuu (74. Alfred Tammiksaar), Markus Kontkar, Dominic Laaneots, Temari Nuuma (61. Carl Robert Mägimets), Kristofer Kaasik (61. Risto Tepper), Patrick Genro Veelma, Mart Paul Preiman (89. Raiko Randlahe).
Varus: Karl Vaabel, Tanel Tammik, Rasmus Luha, Raiko Randlahe, Carl Robert Mägimets, Alfred Tammiksaar, Risto Tepper.

Elva: Karl Kruus, Remi Kõivik (55. Mihkel Kuresoo), Veiko Kütt, Naatan Siimeon Tamm, Henri Härm (74. Karl Bussov), Paul-Feliks Frei, Markus Lokk, Kaarel Tinn (61. Deniss Samoilov), Nikita Karasjov (74. Jasper Reilson), Jürgen Kuresoo, Veiko Maidla.
Varus: Arvo Käkk, Karl Bussov, Mihkel Kuresoo, Deniss Samoilov, Jasper Reilson, Kristo Kolesnitšenko.

FC Elva esindusmeeskond mängib enda järgmise, tõenäoliselt kõige tugevama mängu klubi ajaloos juba sel teisipäeval ehk seitsmendal mail, kui Narva sõidetakse Tipneri karikavõistluste poolfinaalmängu pidama Eesti kõrgliigaklubi Narva Transi vastu. Mängu avavile kell 19:00! Otsepilti näitab Eesti Jalgpalliliidu koduleht! Toeta omasid teleekraani ees!