Esindus kaotas napilt Maardule (VIDEO!)


            
             FC Elva tähistamas Maardule löödud väravat eelmisel hooajal/Foto: Cristel Jakobson 


FC Elva esindusmeeskond kaotas Esiliiga 18. voorus kodus liidrile, Maardu Linnameeskonnale 1:2.
Enne mängu: 

Meie peatreener Veiko Haan: "Eelmine mäng Maardu LM-ga jooksime selgelt "lati alt läbi". Seekord peame tõestama, et oleme mänguks valmis ja tahame kõigi võistkondade käest teenida punkte tabelisse."  

Meie kaitsja Karl Bussov: "Eelmine mäng Maarduga näitas, et meil on kõvasti vaja pingutada, kui soovime nendega võrdselt mängida. Loodetavasti tuleb staadionile suur hulk poolehoidjaid ja me saame neid rõõmustada."

Vastasmeeskonna treener Andrei Borissov: "Enne väikest puhkust võitsime Elvat suurelt, aga selle peaks unustama, sest Elva mängib kodus ja on motiveeritud ja vihane! Nii et meid ootab raske mäng ja me kavatseme teha kõik, et võita!"

Külaliste mängumees Vadim Šalabai: "Meeskond on valmis ja mängib mõttega, et iga kohtumises on vaja võita 3 punkti. Paus andis võimaluse natukene puhata, nüüd näitame oma fännidele ilusat jalgpalli!"

Läks!

Kasutaja FC Elva foto
         FC Elva koosseis mänguks

Kodumeeskond sai mängu paremini sisse ning olime pidevalt vastaste värava all ohtlikud, alles 39. minutil suutsime leida tee vastaste väravasse, kui Martin Thomson realiseeris vastase käega mängu eest antud penalti. Maardu ärkas koheselt ning juba järgmisel rünnakul lahendas Vitali Gussev 1v1 olukorra väravavhiga külmavereliselt- 1:1. Mõned minutid hiljem punusid külalised Elva kaitseliini lõplikult lahti ning taaskord löödi 1v1 olukorrast värav. Seisuga 1:2 mindi poolajapausile.

Teisel poolajal hakkas kodumeeskond niite tõmbama, kuid otsustavast puutest jäi puudu. Veiko Maidla teenis mängu lõpus ka penalti, kuid see tühistati. Lisaminutitel oli Elval kasutada ka standardolukord, kus vastane taaskord puutus käega palli, kuid penaltit ei järgnenud. Maardu viis kolm punkti koju.

8. juulil kell 19 Elva linnastaadionil

FC Elva - Maardu Linnameeskond 1:2 (1:2)
39. pen. Martin Thomson - 40. Vitali Gussev, 44. Vadim Šalabai

Hoiatused: 27. Rando Kuus, 61. Kaarel Tinn, 87. Veiko Kütt - 3. Deniss Kovtun, 38. Ilja Zelentsov
Mänguolud: +22, vahelduv pilvisus; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 311
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Veiko Mõtsnik

Elva: Karl Kruus (70. Arvo Käkk), Rando Kuus, Veiko Kütt, Martin Thomson, Mihkel Kuresoo (74. Henri Härm), Paul-Feliks Frei (78. Karl Bussov), Kaarel Tinn, Ats Joandi (61. Raido Kuus), Andris Altsaar (70. Nikita Karasjov), Jürgen Kuresoo, Veiko Maidla.
Varus: Arvo Käkk, Henri Härm, Karl Bussov, Remi Kõivik, Raido Kuus, Hans-Hendrik Karro, Nikita Karasjov.

Maardu: Ilja Kassjantšuk, Anton Aristov, Deniss Malov, Deniss Kovtun, Rain Aasmäe, Nikita Brõlin, Ilja Zelentsov, Deniss Suvorikov (72. Jaroslav Dmitrijev), Vadim Šalabai (87. Daniil Lebedev), Vladislav Ogorodnik, Vitali Gussev.
Varus: Maksim Zelentsov, Andrei Kalimullin, Sergei Zabelo, Daniil Lebedev, Jaroslav Dmitrijev.


Peatreener Veiko Haani mängujärgne kommentaar: "Minna juhtima ja viie minutiga kaotusseisust end leida on kõike muud kui positiivne. Mängupilti vaadates oli okei, võrdne mäng. Oleme valmis Keila vastu võitma minna! Aitäh fännidele ning ootame Teid juba neljapäeval tagasi!"

Meie väravalööja Martin Thomson: "Emotsionaalne, hea mäng. Olime võrdsed vastased Maardule. Kahju, et nii läks. Suured tänud fännidele, kes kohale tulid!"Juba sel neljapäeval, 12. juulil ootame Teid Elva Linnastaadionile, kui võõrustame Keila JK-d! Mängu algus kell 19:00 ning otseülekanne on nähtav ka Soccernet.ee kodulehelt! Näeme staadionil!