Erasmus + RYFDB programmi kolme kuu arengu uudised

Vasakult: Marek Naaris (FC Elva, tegevjuht), Dzintars Kazaks (Balti Jalgpallikooli, tegevjuht) ja Laur Nurme (FC Elva, noortetöö koordinaator) / Foto: Cristel Jakobson

Regionaalne noorte initsiatiiv Balti riikide jalgpalli arengus (RYFDB) on Balti Jalgpallikooli veetav projekt ning viiakse läbi koostöös FC Elva (Eesti), Siauliai FA (Leedu) ja Valmiera Glass VIA/Valmiera FC (Läti).

Projekt on alanud edukalt ja avakohtumine (link eelmisele artiklile). Kõigil seotud osapooltel on olnud aega kolm kuud, et täide viia projekti tegevusplaani.

Dzintars Kazaks kohtumisel Siaulia FA juures Leedus / Foto: Siaulia FA erakogu

Jaanuaris eelpool nimetatud partnerid tegid uurimustööd projekti põhiliste teemade osas: tervis, trauma profülaktika, toitumise alused, une režiim pingelisel perioodil, ohutus sätted ja rahvusvahelised hea tava nõuded seoses erinevate vanuseklasside treenimise osas. Kohtumisel arutleti antud teemadel ja vahetati mõtteid.

Uurimistöö järgsete arutluste põhjal otsustati koostada küsimustik nii vanematele kui ka lastele, et mõista ja hinnata projektis osalevate klubide hetke seisu antud valdkondades.

Märtsis toimusid küsitlused ja saadud vastustest tehti kokkuvõtted, mis edastati projekti vedajale. Sellest ajast peale on analüüsitud kogutud informatsiooni ja üritatud mõista ning hinnata iga projketis oleva partneri enda klubi olukorda.

Järgmiste uudisteni seoses projektiga.