Erasmus + RYFDB kokkuvõte jaanuari seisuga

Balti Jalgpalli Kooli päevalaagri rühmapilt Riias / Foto: Balti Jalgpalli Kool erakogu

Möödunud kuu 5. jaanuaril toimunud Balti Jalgpallikooli päevalaagri raames tutvustasime noormängijatele Road Map´i (juhend mängijate arengu teekonnal). Atraktiivselt koostatud testis said mängijad treeningute vahelisel ajal panna proovile oma teadmised, mis kirjeldatud ka Road Map´is
Test võeti kokku presentatsiooniga, kus iga grupp tegi ülevaate etteantud teemadel toitumise, vigastuste ennetamise või ohutuse vallas. Tuli anda ülevaade, kui kerge oli materjalidest antud küsimustele vastuseid leida ja kas see oli ka kergelt mõistetav noormängijatele.

Kõikide rühmade esitluste kokkuvõtetest said RYFDB projketipartnerid aru, et mängijatele oleks kogu infot kergem haarata kui see rohkem oleks visuaalne ja vähem kirjateksti. Sama kinnitasid ka mängijad, et graafilist infot on parem ja huvitavam omandada. 


Veel enne kui Road Map saab avalikuks, tuleb eelpool mainitud ideed arvesse võtta ja rakendada selliselt, et need oleksid kasulikud projekti peamisele sihtgrupile noormängijatele ja nende treeneritele ning lapsevanematele. 

Täname kõiki osalejaid!