Elva Lahtiste meistrivõistluste peasponsor on Pühajärve Spa & Puhkekeskus


Elva Lahtised naiste meistrivõistlused toimuvad sel aastal esmakordselt ja meeste võistlus neljandat aastat. Meie üritust sponsoreerib Pühajärve Spa & Puhkekeskus, kelle poolt on TASUTA ujula pääsmed üldkokkuvõttes esikolmikusse jõudnud naiste tiimidele ja meeste võitjatele. Mis oleks veel mõnusam, kui pärast turniiridel edukalt tehtud pingutusi minna koos tiimiga lõõgastuma imelise vaatega Pühajärve Spa & Puhkekeskuse ujulasse?

2003. aasta lõpul paarisaja-aastase mõisatalli varemetele valminud moodsa ja valgusküllase vabaajakeskuse teisel korrusel ootab esikolmikusse pääsenuid unustamatu vaatega neljarajaline 25m bassein. Olgu aastaaeg või ilm milline tahes, klaasseintega veekeskusest avaneb võrratu vaade Pühajärvele ning hotelli ümbritsevale mõisapargile.

Pühajärve Spa & Puhkekeskuse nimel kommenteeris Arno Anton: „ Elva Lahtisi meistrivõistlusi olime nõus toetama, kuna see üritus oli kooskõlas meie üldiste põhimõtetega. Pühajärve Spa & Puhkekeskus propageerib sportlikku ning aktiivset eluviisi. Peamiselt oleme toetanud lähipiirkonna ettevõtmisi, mis omakorda tugevdab meie piirkonna ühtekuuluvust.“

Tutvu Pühajärve Spa & Puhkekeskuse poolt pakutavate teenustega lähemalt nende kodulehel http://www.pyhajarve.com/

Elva Lahtiste meistrivõistluste ajakavad leiate siit:

naised

mehed