Eesti koondislane liitub kolmeks mänguks FC Elvaga

Foto: Sport.err.ee / Taijo Teniste oli pakkumisest vaimustuses

Aprilli lõpus sõidab hulk klubi esindusmeeskonna mängijaid puhkama. Oleme aktiivselt selleks valmistunud ja Eesti Jalgpalli Liidu eriloaga saame registreerida juurde mängijaid. Esimene mängija on Taijo Tenistega, kes tuleb Norrast kolmeks mänguks Esiliigasse.
"Esiliiga algus on olnud väga raske ja see oli muutumas veel keerulisemaks kuna mitmed mängijad sõidavad korraga puhkama. Võtsime ühendust Eesti Jalgpalli Liiduga, kes seda probleemi mõistis ja konkurentsivõimelisema liiga nimel lubas meil erandkorras uusi mängijaid registreerida." selgitas olukorda tegevjuht Naaris.

"Eesti turul ringi vaadates ei leidnud me mitte kedagi sobivat ja lõpuks hakkasime pakkumisi tegema Eesti koondislastele. Esimene kõne oli Ragnar Klavanile, kes hea meelega oleks tulnud, aga Klopp ei saanud mängijat minema saata. Järgmisena proovisime Taijo Tenistele ja see oli täielik õnnestumine. Kusjuures tuli välja, et see oli Teniste unistus mängida just Elva eest ja koos lapsepõlve trennikaaslase Jürgen Kuresooga." rõõmustas klubijuht.

"Homme tutvustame järgmist mängijat. Meil on veel paremaid uudiseid tulemas, sest ka teistest Euroopa tippliigadest on soovinud mängijad Elvasse eriprojekti osalema tulla. Elame näeme." lisas Naaris