Ees kaks ja taga null: esindus võitis kodus

Esiliiga 32. voorus võitis FC Elva esindusmeeskond kodus Rakvere JK Tarvast tulemusega 2:0. Esindus on neli mängu enne hooaja lõppu Pärnu  Vaprusest ja kõrgliiga üleminekumängudest kahe punkti kaugusel.

Martin Thomson (nr.16) tähistamas Kalevile löödud väravat/Foto: Cristel Jakobso

Enne mängu:

Meie peatreener  Veiko Haan: "Hooaja lõpus on meie kõige suuremaks probleemiks keskendumine. Kui suudame olla 100 % mängus sees kõik, 90+ minutit, siis on oodata ka positiivset tulemust."

Meie keskkaitsja Martin Thomson: "Kaleviga mäng osutus suureks pettumuseks, kuid nüüd on aeg ennast koguda ning võidulainele naasta."

Külaliste treener  Tarmo Rebane: "Elvaga on meil alati tulised kohtumised-palju kaarte ja palju väravaid. Meie kahjuks on viimasel ajal väravate löömises aktiivsem pool olnud Elva. Jah, oleme küll elvakaid sellel hooajal korra võitnud, kuid selles mängus oli meil ka roppu moodi õnne. Loodame, et õnn soosib meid ka laupäeval."

Külaliste poolkaitsja Mario Kuokkanen: "Lähme Elvasse võitlema, kui suudame kompaktselt mängida ja oma võimalused ära kasutada võime vastaste elu keeruliseks teha."

Läks!

Esindus alustas mängu ideaalselt, juba teisel minutil lõi Jürgen Kuresoo värava, väravasöödu sai Nikita Karasjov. Mäng olnud kaugeltki veel tehtud, aga jätkus meie domineerimine. Mida aeg edasi, seda rohkem sai mängu sisse ka Tarvas, paar korda oldi ohtlikud, aga õnneks võrk ei sahisenud. Vastupidi teise värava all käis andmine ning oli õnne, et Elva ei löönud rohkem väravaid. 34. minutil realiseeris Tarvo Timm penalti ning poolajale mindi turvalises 2:0 eduseisus.

Teisel poolajal oli Elva samuti üle, palliga mängiti palju ning Tarvas sai üritada vaid kontrarünnakutest - korra olid nad ka lähedal, kui Veiko Kütt peaga väravajoonelt palli päästis ning meie eduseis püsis 2:0. Mitmed võimalused rünnakul ei toonud kahjuks tulemust.

Abikohtunikud: Thor Vaas, Kristjan Kruk

Elva: Karl Kruus, Deniss Samoilov (61. Remi Kõivik), Veiko Kütt, Naatan Siimeon Tamm (71. Martin Thomson), Henri Härm, Kaarel Tinn (61. Veiko Maidla), Markus Lokk, Ats Joandi, Nikita Karasjov (80. Jasper Reilson), Jürgen Kuresoo (68. Kristo Kolesnitšenko), Tarvo Timm.
Varus: Arvo Käkk, Martin Thomson, Remi Kõivik, Veiko Maidla, Kristo Kolesnitšenko, Jasper Reilson.

Tarvas: Artjom Levizi, Taavi Münter, Mihkel Saar, Karel Liblekas, Matteo Kisand, Mario Kuokkanen, Siim Rannamäe, John-Eric Juht (77. Uku Laht), Hanno Vahula (80. Andreas Lilleoja), Roomet Ots (77. Robin Klaus), Erik Andres Raja.
Varus: Uku Laht, Andreas Lilleoja, Rene Põldmaa, Robin Klaus.

FC Elva esindusmeeskond tänab pealtvaatajaid, kes tulid meeskonda toetama! Järgmine esindusmeeskonna mäng toimub 17. oktoobril  Tartus, kui Tartu Sepa jalgpallikeskuses mängitakse Tartu  Tammeka U21 meeskonnaga. Mängu avavile kell 19:00! Tule toeta omasid  Tartus!