Duubel võitis kodus 1:0 ja jätkab tabeli keskel

Foto: Marek Naaris / Algkoosseis enne mängu JK Tulevik IV vastu

FC Elva II kohtus linnastaadionil JK Tuleviku IV koosseisuga, kes seekord oli igati väärilise võistkonna kokku saanud, kui arvestada nende viimaste voorude tegemisi. Kohtumine, kus meie noormehed olid domineerivamaks pooleks suudeti lüüa kõigest üks värav. Tabamus sündis esimese poolaja viimasel minutil, kui skooris Romet Pastak, hea eeltöö Karl Tammeorg-Ainar Ivastelt.
03.09.2017 kell 12:00 Elva linnastaadion
FC Elva II - Viljandi JK Tulevik IV 1:0 (1:0)
Väravad: 45. Pastak
Hoiatused: 65. Hurt - 42. JK Tulevik
Eemaldamised: 
Pealtvaatajaid: 25

Algkoosseis:


Vahetusest: 

46. Karasjov -> <- Öövel
46. Tammeorg -> <- Alekõrs
46. Alev -> <- Eensalu
56. Aaliste -> <- Chilaya


Mängija Romet Pastak kommentaar: "Mängupilt oli väga hea, suutsime oma mängu mängida ja teha neid asju, mida trennis viimasel nädalal õppinud oleme. Suutsime lükata vabalt söötu ja hoida palli kontrolli all. Puudu jäi meil ainult rünnaku lõpetamisest, seda peame me kindlasti trennis veel harjutama. Enda mänguga võin üldiselt rahule jääda, sest suutsin lüüa värava, aga samas pean veel rünnaku lõpetamist kõvasti harjutama, sest kaks väravat jäi mul löömata.

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Valetaksin kui oleksin rahul, aga pettunud ka pole. Mingitel momentidel, kus on vaja rahu säilitada, ei ole kõik meie mängijad selleks veel võimelised. Me ei suutnud oma tugevusi realiseerida, samas lõime värava sellest olukorrast mida treeningutel harjutame. See oli täiuslik! Koosseis on iga mäng väga palju erinev, taas oli täiesti uus keskkaitsepaar. Peab kokku lugema, mitu erinevat kooslust on olnud 11 mänguga. Positiivne, et koosseis nooreneb ja vaatan juba järgmisesse hooaega, kus liitub veelgi rohkem noori ja loodan, sellest koosseisust liigub mõni kohusetundlikum edasi esindusse."

Järgmine mäng 10. september kell 13:00 Tõrva JK vastu Tõrva Noortekeskuse väljakul.