Duubel pidas teise hooajaeelse treeningmängu FC Tartuga

Foto: Svetlana Rand / Ainar Ivaste paistis silma positiivsest küljest kaitses ja rünnakul

Hooaja alguseni jääb vähem kui üks kuu. Täna kohtus duubel FC Tartuga, kellelt tuli vastu võtta 0:2 kaotus. Esimesel poolajal tekkisid paremad võimalused meie meestel, aga hoopis taaralinna mehed lõid kaks väravat oma momentidest. Duubliga tegid kaasa Veiko Kütt ja Christopher Toom esimesel poolajal. Mängukogemust said ka U17 liidrid Nikita Karasjov ja Karl Tammeorg.
25.03.2017 kell 12:00 Tamme staadioni kunstmuruväljak
FC Tartu - FC Elva II 2:0 (2:0)
Väravad:  
8. Eero Eessaar, 28. Sander Orion
Hoiatused: 
Eemaldamised: 65. Erik Vares - 65. Kerdo Puusalu
Pealtvaatajaid: 10


Vahetused:

46. Toom -> <- Lõhmus
46.
Uin -> <- Kadastik
46.
Reino -> <- O. Käkk
46. Tammeorg -> <- Hurt
46. Alekõrs -> <- Saal
66. Kentel -> <- Jakobson


Peatreener Marek Naaris: "Üllatavalt hästi saime täna hakkama. Väravad, mis meile löödi ei võtnud jalga värisema ja jätkasime kannatlikult. Täna saime parema pildi millised mängijad sobivad erinevatele positsioonidele. Kõva tööd tegid Oliver Kütt ja Nikita Karasjov, heast küljest näitas Ainar Ivaste ja ka teised, kes on duubli trennides vaeva näinud. Kogu staff oli täna super, meil oli filmimees, statistik ja Veiko Kütt aitas soojendusel mehed käima saada. Tahame enne hooaega veel 1-2 kohtumist pidada, siis oleme valmis Põlva karukoopasse minema."

Mängija Veiko Kütt: "Hea töö kutid. Ootamatult hästi saite hakkama ja kui samasuguse suhtumisega tööd edasi teete, pole miski võimatu. Olgugi, et kaotasime, on minul tuju hea, sest kaotasime võideldes ja head mängu näidates. Küll need pallid ka väravasse (tühja) saab :)"