Duubel näitas tatisel väljakul 3:0 võiduga JK Poseidon II-le oma sisu

Foto: Cristel Jakobson / Juba mitmendat mängu on Anti Ivaste üks kõige kasulikumaid mängijaid. Täna jäid tema pidurdamisega hätta JK Poseidon II mängijad.

Vihmast libedal Elva linnastaadionil alustasid paremini vastased, kuid õige pea läks meie duubli mängumasin tööle ja väravamomente hakkas tekkima. Esimesel poolajal olid täpsed Kristian Eensalu ja Gero Mekk. Teisel poolajal lisas ühe viimati kevadel mänginud Karl-Ernst Saal, kellel kulus värava löömiseks vähem kui kolm minutit. Kogu võistkond töötas kaitses hästi ja preemiaks taga null.
17.09.2017 kell 13:00 Elva linnastaadion
FC Elva II vs Pärnu JK Poseidon II 3:0 (2:0)
Väravad: 8. Eensalu, 44. Mekk, 48. Saal
Hoiatused: 65. Hurt - 42. JK Tulevik
Eemaldamised:
Pealtvaatajaid: 19

Algkoosseis:

Vahetusest: 

46. Mekk -> <- Saal
46. Tamm -> <- Uin
46. Karasjov -> <- L. Tammeorg
46. Alekõrs -> <- Ainar Ivaste
66. K. Tammeorg -> <- Reinhold

Pildid mängust - Cristel Jakobson


Mängija Karl-Ernst Saal kommentaar:
"Mäng oli põhimõtteliselt kogu 90 minutit meie kätes. lihtsate söötude ja lahenduste pealt tuli teenitud 3-0 võit. Hea oli näha noori poisse teravust tekitamas ning kaitse oli samuti oma ülesannete kõrgusel. Sellise emotsiooni pealt loodame magusat hooaja lõppu!"

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Tegime oma asju rahuldavalt, mille pealt sündisid ka väravad. Usun, et väga palju jäi aeglast mängu soodustava sopaväljaku taha. Kiidan kogu meeskonda, kõik kes sekkusid olid tublid. Nüüd on oluline järgmiseks laupäevaks sobilik koosseis kokku saada. Paljud noored teevad seitsme päeva jooksul kaks mängu täis ja laupäeval on seitsmes päev, seega ei saa neid kasutada. Loodan paljude puudujate paranemisele, et sama hea esitus kokku panna."

Järgmine mäng 23. september kell 15:00 Nike Arena Elva kunstmurustaadionil Jõgeva FC Wolves II vastu