Duubel mängib organiseeritult kuid jätkuvalt punktideta

Algkoosseis Võru FC Helios II vastu / Foto: Marek Naaris

Eile külastas duubel Võru FC Helios II, kus tuli tunnistada vastaste 1:0 paremust. Kohtumise ainuke värav löödi kohtumise 21. minutil penaltist, kui täpne oli Eduard Desjatski. 
01.09.2018 kell 14:00 Võru Jalgpallikeskus
Võru FC Helios II vs FC Elva II 1:0 (1:0)
Väravad: 21. pen. Desjatski
Hoiatused: 58. Joakit, 88. Raha, 90. Saar - 58. Samoilov, 72. Eensalu
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 15

Algkoosseis: Kerro ei ilmunud mängule, alustas EensaluVahetusest: 

35. min Ainar Ivaste -> <- O. Käkk
61. min Eichelmann -> <- Nukka
83. min Chilaya -> <- Käos


Mängija Christopher Toom kommentaar: "Meie jaoks algas mäng kenasti kuni vastaste penaltini, millest jäime kaotusseisu. Omasime mõnda väga head võimalust aga realiseerimine ja kokku mäng oli selles kohtumises meile komistuskiviks. Keskväljal jäid paljud söödud poolikuks, mille tulemusena ei saanud me rünnakuid lõpetatud. Hoiame pea püsti ja treenime edasi, et lõpuks meie kurb seeria lõpetada ja tagasi kõrgesse mängu jõuda. "

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Ei olnud kõige parem mäng meie poolt, väga palju sundimatuid vigu ja sünergia oli kehva. Proovisime mängu tagasi tulla, aga ei õnnestunud. Taga oleme head, meil on liiga tugevuselt kolmas kaitse, ees oleme see eest selgelt viimased. 16 mänguga oleme löönud ainult 20 väravat, treeningutel ka keskendume ainult rünnakule ja jätkame, sest üks päev see peab pöörduma. Kiidan kõiki, kes käivad trennis ja pingutavad."

Järgmine mäng tugeva JK Tulevik III-ga, 8. septembril kell 12:00 Viljandi kunstmuruväljakul