Duubel lõpetas viiemängulise kaotuste seeria viigiga Tartus (VIDEO)

Naatan-Siimeon Tamm kerkis eile esile ja skooris lõpuks otsustava viigivärava (pilt on illustreeriv) / Foto: Cristel Jakobson 

Eile õhtul toimus Tartu Tamme kunstmuruväljakul III-liiga Lõuna 13. vooru kohtumine Tartu FC Heliose ja FC Elva II vahel. Võrreldes kevadringiga kõvasti tugevamaks saanud võõrustajad asusid E. Uggeri karistuslöögist poolajaks 1:0 juhtima. Teist mängu järjest löödi meile värav karistuslöögist. Teisel poolajal kandis surumine vilja ja Naatan-Siimeon Tamm skooris Romet Pastaku heast söödust. Sellega lõpetas duubel punktipõua, mis kestis täpselt kolm kuud.
12.08.2018 kell 17:00 Tartu Tamme kunstmuruväljak
Tartu FC Helios vs FC Elva II 1:1 (1:0)
Väravad: 10. E. Uggeri - 87. Tamm
Hoiatused: 45. Ansberg, 87. Pild - 74. Nukka
Eemaldamised:
Pealtvaatajaid: 53 

Algkoosseis:Vahetusest: 

64. min Eensalu -> <- Nukka
71. min Ainar Ivaste -> <- Chilaya
77. min K. Tammeorg -> <- Tamme


Mängija Tarmo Kerro kommentaar: "Kõik teavad oma kohta ja rolli mängus ja tänu sellele toimis eilne lahing Heliosega suhteliselt hästi. Viik oli vägagi aus lõppseis. Mehed paneme veel veidi rohkem juurde, käime ilusti trennis ja lõpptulemus võib olla väga hea!"

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Seekord väga lühidalt - meie poolt super mäng sellise väljaku ja survestava vastasega. Terve mängu püüdsime leida käike nii nagu plaanisime, kuigi jäime viimasel kolmandikul otsustavusega veel jänni. Sellega me teeme tööd trennis ja hoidke alt, Tarmo Kerro hakkab vormi jõudma ja võib järgmises mängus juba sähvatada!"

Järgmine mäng 19.08 kell 13:00 Lootospark Põlva FC Lootos vs FC Elva II