Duubel lõpetas eelmisel nädalavahetusel hooaja

Mänguaega teenisid noored ja vormi said tuunida esinduse mehed / Foto: Cristel Jakobson

Möödunud hooajal tegime sammu edasi treeningprotsessis, kuid hästi alanud hooaeg sai erinevaid tagasilööke. Vaatamata sellele tegi duubel väga korralikus liigas kõigil vastastel vähemalt ühes mängus elu raskeks ja pakkus positiivseid kui ka negatiivseid üllatusi. Võrreldes eelmise hooajaga teenisime neli punkti rohkem, suutsime lüüa 10- ja lasta 10 väravat rohkem kui aasta tagasi.

"Kolmas hooaeg duubli protsesside juures. Mul on olnud huvitavad, rasked- ja väga suurt vaimset võimekust nõudvad väljakutsed. See hooaeg algas paljulubavalt, me saime ennast käima ja mehed tegid kõvasti talvel tööd ning esinesime väärikalt kõikides esimestes mängudes. Hooaja keskel elasime üle palju kaotusi, eelkõike tundsime puudust Anti Ivaste täisvõimsusest. Raske töö ja sellest tingitud ülekoormusvigastus ei lubanud temal sügisringis palju kaasa aidata. See on kõigest protsess ja eelkõige tuleb seda poolt parandada. Teeme klubis kõik, et ka duubli meestel oleks tagatud sarnased tingimused esindusele. Tööd tuleb teha! Tänan kõiki, kes panustasid trennidesse, mängudesse ja ülekõige oma staffi Kris Vares, Raido Pervet ja Marek Madisood. Väga suure tasemetõusu tegime koos läbi mängude ettevalmistuses." võttis hooaja kokku peatreener Marek Naaris.


Kaupo Süld mängija (liitus suvel): "Positiivne oli, et poisid võitlesid ilusti lõpuni välja, isegi kui olid vigastatud. Trennis oli alati piisavalt rahvast, et saaks korraliku trenni läbi viia. Kindlasti nii mõnigi noorem mängija sai kõvasti mängukogemust juurde meeste vahel, et järgmine hooaeg suudab veel paremat mängu näidata. Negatiivne vast ongi see "duubli võlu", et iga mäng on erinev koosseis või erinevad mehed uutel positsoonidel, mis tegigi meie hooaja ameerikamägedeks. Kindlasti järgmine aasta on parem seis, kuna uued noored liituvad duubliga. Endal plaanis veel lisakilosid vähendada ja kõvasti väravaid hakata lööma meeskonna kasuks, mis peaks täitsa võimalik olema kui keha ilusti vastu peab."Vasiliy Chilaya (osales kõikides liigamängudes): "Negatiivsena toon selle, et meil oli iga mäng põhis vähemalt 3-5 muudatust mille tõttu me ei saanud mängida parimat mängu. Positiivsena toon selle, et iga mäng ma sain ennast proovile panna ja duublis on seltskond nii mõnus, et ei mõelnud kaotusele väga kaua. Eesmärk järgmiseks hooajaks on teha mõned mängu esinduse eest ja duubliga teha ûks võimas hooaeg. Noortele ainult ûks soovitus, tehke tööd, varuge kannatust ja kõik tuleb."
Lõplik liigatabel ja statistika EJL lehel

Fotod viimasest kohtumisest - Cristel Jakobson


Täname kõiki toetajaid ja ka lähedasi, kes meid mängudel külastasid ja igati abiks olid!