Duubel ikka võiduta, heast esitusest jälle ei piisand

Andre Uin (pilt 2017 hooajast) oli täna oma soorituse tipus, aga sellest jäi väheks / Foto: Cristel Jakobson

Mitu mängu jutti on duubel domineerinud vastaseid ja omanud rohkem väravavõimalusi, kuid jäänud tühjade pihkudega. Täna tuli vastu võtta napp kaotus Valga FC Warriorilt 1:2, meie värava eest hoolitses Karl Tammeorg.
25.08.2018 kell 12:00 Nike Arena Elva
FC Elva II vs Valga FC Warrior 1:2 (1:1)
Väravad: 44. K. Tammeorg - 23. Raeveski, 51. Laul
Hoiatused: 23. Kõivik, 66. Ainar Ivaste - 36. Ivanov, 59. Oleškevitš, 63. Ramirez, 66. Tšernõhh
Eemaldamised:
Pealtvaatajaid: 40

Algkoosseis: Alustasid Remi Kõivik Antti Arumäe ja Karl Tammeorg Ainar Ivaste asemel

Vahetusest:

38. min Eensalu -> <- Ainar Ivaste
72. min K. Tammeorg -> <- Antti Arumäe
84. min Kõivik -> <- Alekõrs

Mängija Remi Kõivik kommentaar: " Mängu jääb illustreerima tihe vihmasadu, mis muutis mängupildi kiireks ning tempokaks. Alustasime mängu hästi, kui mängisime palliga, tegime head survet ja olime ohtlikud. Kahjuks värava lõid esmalt hoopis vastased, kes karistuslöögi olukorrast meie võrku sahistasid. Poolaja lõpus saime ka meie värava löödud, kui ühe oma ilusatest rünnakutest ka väravaks vormistasime. Teise poolaja alguses said vastased kontra-rünnaku, mille tulemusel nad ka teise värava lõid. Ülejäänud aja mängisime ise palliga, tekitasime veel võimalusi, kuid kahjuks neid me realiseerida ei suutnud. Isiklikus plaanis mängisin hästi, samuti tegi ka kogu meeskond. Kripeldama jäävad pisivead - nii mind kui ka meeskonda. Kokkuvõttes nende väikeste detailide tõttu me mängu ka kaotasime."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Kahju poistest, nad väärisid täna rohkemat. Hea meel Andre Uina üle, kes näitas kvaliteetset mängu ja tõstis võistkonna taset paremal äärel. Vastase koosseis oli ka muljetavaldav, Valga parimad pojad olid kohal. Meie vastu on kõik hästi häälestatud, sest muidu jama majas. Eelmine mäng käis FC Warrior võõrsilmängul üheksa mehega, siis täna oli kaasas 15 mängijat. Paneme edasi, saame vasturünnakute nullimiseks eritrenne teha ja paremini asju kommunikeerida."

Järgmine mäng 1. september kell 14:00 Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul, vastaseks Võru FC Helios II kellele kevadel kodus 1:3 kaotasime.