Duubel alistus visale FC Vastseliinale karistuslöögi väravast (VIDEO)

Algkoosseis enne FC Vastseliinaga kohtumist / Foto: Marek Naaris

Kevadringi avavoorus alistus duubel koduväljakul totaalse ülekaalu kiuste 1:2. Seekord toimus kohtumine vastase karukoopas, mis soodustas võitluslikku ja tugevate meeste mängu. Nii nagu eeldatud vastane ka mängis. Kohtumise ainukese värava lõi karistuslöögist Tauri Maidla (Veiko Maidla vend).

Vahetusest:

46. min Eensalu -> <- Nukka
66. min Pastak -> <- Chilaya
81. min Ainar Ivaste -> <- Jakobson

Mängija Naatan-Siimeon Tamm kommentaar: "Omapärane mäng omapärastes tingimustes. Vastased mängisid palju pikka palli ja kasutasid hästi enda standardeid. Õnn polnud meie poolel, aga usun, et ka meie ise oleksime saanud paremini mängida"

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Mäng kulges nii nagu suures plaanis oodatud. Väga vähe ruumi ja me ise olime palliga rabedad. See andis vastastele palju võimalusi vasturünnakuteks, sest nende ainus plaan oli selline, et Tauri Maidla lööb igast väljaku punktist meie värava ette ja loodeti lisapuutele, mis toonuks värava. Meie õnneks see hea plaan ei töötanud, kuigi segadust oli väga palju ja väravas mänginud Kauri Käose tõmbas see täiesti lukku. Tegime poolajal muudatused, mis kohe ei toiminud, aga mängu viimane 20 minutit saime kõik ilusti toimima ja ohustasime mitu korda väravat. Hästi sekkusid vahetusmehed ja tõid võitlust juurde. Harjumatul kohal keskpoolikus mänginud Kerrot võib ka kiita, tekitas momente teistele ja väga häid tsenderdusi mängis Andre Uin, kes sellega üllatas positiivselt. Peamine, et kõik said vajalike mänguminuteid. Järgmine mäng samast mastist Tamma kunstmuru ja palju võitlust."

12. august kell 17:00 Tartu Tamme kunstmuruväljakul vastaseks Tartu FC Heliose esindusmeeskond.