Meeskonna üks peasponsor Diamond Point ja FC Elva pikendasid koostöölepingut


Foto: Siim Ivask / Veiko Kütti ja teiste elvakate mängusärgil säravad DP ja Sportlandi kirjad ka järgnevatel hooaegadel

Täna hommikul pikendasid Diamond Point OÜ ja Jalgpalliklubi FC Elva koostöölepingut, mille objektiks on esindusmeeskonna toetamine ja arendamine. Kuna meeskonna kulutused kasvavad hooajal 2013 pea kaks korda, siis DP jätkuv panus annab kindlust täita hooajaks püstitatud plaanid.
Alates aastast 2011 klubi meeskonna üheks peasponsoriks olnud Diamond Pointi abiga, saab meeskond meie hetke tingimustes teha parima ettevalmistuse. 

Alates jaanuari algusest valmistub meeskond hooajaks.
Treeningud toimuvad Elva Gümnaasiumis, kus tehakse jõutreeninguid ja kord nädalas on pallitreening. Lisaks toimub kaks jooksutreeningut, kus osalevad ka duubli mängijad
Tõsisemaid pallitreeninguid suuremal väljakul saab hetkel teha Nõo Spordihoones, kus meeskonnal on kasutada terve suur saal ja 2x5 m väravad. Veebruarist on plaanis juurde võtta veel üks Nõo Spordihoone täisaeg, et palliga tegevused pikematel distantsidel ei ununeks. Libedal kunstmurul on mängijate vigastuste oht suurem ja sellega riskida ei soovi. Ilmade soojenedes tuleb ka seal harjutama hakata.

Võistkonna seis on praegu rahuldav. Kõik, kes elavad Elvas või Tartus teevad trennid korralikult ja uueks hooajaks on meiega liitunud endine kasvandik Ats Joandi, ning noorematest teeb meeskonnaga trenni JK Tammeka kasvandik Martin Thompson. Lisaks jälgitakse hoolega, ka oma 95-97.a noormeeste tegemisi, kellest mõned edukamad pääsevad esindusse, teised saavad areneda duubli ridades.

Kaheks hooajaks on sõlmitud kokkulepe FC Tarvastuga, kellega tehakse koostööd Esiliiga B võistkonna tugevdamise nimel.

Veebruaris on oodata mitmeid sõpruskohtumisi, kindlalt on paigas üks kohtumine ja teiste klubidega käivad läbirääkimised mängu kuupäevade osas.

3. veebruar kell 12:00 Tamme kunstmuru JK Tammeka (EL) vs FC Elva (ELB)

17. veebruar Riia FC Marienburg (LAT) vs FC Elva (ELB) (kellaaeg veel selgub)

Riia FS METTA 2 (LAT) 1. liga

Tartu FC Santos (II-liiga Lääs/Lõuna)

Hooaja esimene liigamäng toimub 3. märtsil Tallinnas, kui kohtutakse TTÜ Araratiga.


FC Elva esindusmeeskonna peatreener
Marek Naaris