David Roufpanah jättis väga hea mulje ja viskas pilgu peale ning nõustas klubi sportlikut teekonda

Foto: David Roufpanah / Rõõmsad treenerid teadmiste ja diplomiga Nike Arena Elva kunstmuruväljakul

Neljapäeval lõppes kolm päeva kestnud koolitus, mis oli mõeldud klubidele ja nende mängijatele. Davidi koolitus jättis väga tugeva jälje kõigile, saime palju häid mõtteid ja suunad kuidas paremini jätkata. Eelkõige meeldis personaalne ja professionaalne lähenemine ja ideed igal tasandil, kus peamiseks sõnumiks oli - kuidas saada heast parimaks!

Esmamulje ja teadmised teevad tähelepanelikuks


Esimesel päeval koolitas David Roufpanah FC Elva, Tartu FC Heliose ja Võru FC Heliose treenereid. Peamisteks teemadeks olid, kuidas ennast mentaalselt arendada, seada eesmärke, võime visualiseerida, kaitse- ja rünnaku ideed. Samuti väga palju puudutati teemat, kuidas olla parem treener (juht) ja mitte boss (käsutaja).

Päeva teises pooles viis David läbi treeningu, kus peamiseks teemaks oli kaitse. Treeningul osalesid kõikide klubide parimad noored, kokku 25 mängijat.

Foto: David Roufpanah / Hetk koolitusest

Teine päev Elvas individuaalsel kohtumisel ja kuidas saada professionaalseks mängijaks


Teisel päeval kohtusime meie Davidiga eraviisiliselt, kui kauge külaline viskas pilgu peale meie taristule ja olmeruumidele. Hiljem vestlesime teemadel, millele soovisime lahendusi või kuulda kinnitust, et oleme õigel teel. 

Päeva teisel poolel viis külaline läbi koolituse mängijatele - kuidas saada professionaalseks mängijaks? Ligi tunnise sessiooni ajal tõi David näited temaga töötanud noortest ja samuti kirjeldas väga täpselt samme kui palju millegi nimel tööd tuleb teha. 

Õhtupoolikul toimus mängijatele treening, kus oli teemaks rünnakute loomine. Päeva lõpus said kõik treenerid diplomi ja personaalse õnnitluse koolitajalt. 

Jasper Reilson: "Arvan, et väga kogenud ja paljude teadmistega. Teab, millest räägib ja oskab hästi motiveerida. Mulle väga meeldiks kui selline mees FC Elvas oleks."

Foto: David Roufpanah / Kindel visioon ja suund, kuidas mänge võita

Kolmandal päeval kohtus David Tartu FC Heliose ja Võru FC Heliose klubijuhtidega. 


Täname Davidit kustumatute mälestuste eest ja soovime talle edu järgmistes väljakutsetes!